Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

13. maijā psiholoģes Līgas Bernātes lekcija „Līdzsvars” – bezmaksas vebinārs, kā tikt laukā no “vāveres riteņa”

Aktualitātes

13. maijā psiholoģes Līgas Bernātes lekcija „Līdzsvars” – bezmaksas vebinārs, kā tikt laukā no “vāveres riteņa”
Kā sabalansēt darba un privāto dzīvi? Kā tikt laukā no “vāveres riteņa”, pietiekami veltot laiku ģimenei un sev? Kā komunicēt, veidot sarunas un sarunāties?

Vebinārā 13. maijā no plkst. 16.00 līdz 17.30 runāsim par pieaugušo un bērnu emocionālajām vajadzībām, kādas tās ir, un kad tās ir vai, gluži otrādi, nav jāņem vērā. Ko un cik daudz mēs ieplānojam savā un bērnu ikdienā? Cik daudz no izfantazētā ideālā varianta ir iespējams sasniegt, un kāda ir realitāte, mēģinot visu paspēt?

Nedaudz pieskarsimies arī izdegšanas tēmai – ko tā nozīmē, un kā mēs varam sev palīdzēt, lai nepārtērētu spēkus?

Nodarbību vadīs Līga Bernāte – psiholoģe un psihoterapijas speciāliste Ģimenes psiholoģijas centrā LĪNA, kas strādā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Papildus Līga savā darbā izmanto smilšu spēles terapijas metodi, EMDR un Theraplay, vada grupu nodarbības bērniem vai bērniem ar vecākiem. Līga ir mamma trīs bērniem.

Dalība vebinārā ir bezmaksas, reģistrējies šeit (precizēts).

Lai runātu par darba un ģimenes dzīves līdzsvarošanu, kā arī citām vecākiem un aprūpētājiem būtiskām tēmām, psiholoģes Līgas Bernātes lekcijas 13. un 20. maijā „Sarunu skolā LAMPA” notiks sadarbībā ar Eiropas Savienības māju. Nodarbības tapušas arī sadarbībā ar British Council Latvia.

Elastīga darba organizēšana – variēšana ar darba laiku, iespēja strādāt attālināti – ir kļuvusi par nepieciešamību. Lielāka saskaņa starp darba un ģimenes dzīvi ir īpaši būtiska šobrīd, bet būs arī vēlāk, kad atgriezīsimies savās ierastajās darba vietās. Eiropas Savienība atbalsta un veicina darbavietu pārveidi par ģimenei draudzīgām, lai vecākiem būtu nodrošinātas labākas iespējas apvienot darba un aprūpes pienākumus. Ar jauno iniciatīvu – direktīvu par darba un privātās dzīves līdzsvaru vecākiem un aprūpētājiem – Eiropas Savienība arī cenšas veicināt labāku aprūpes pienākumu sadalīšanu starp sievietēm un vīriešiem.

„Sarunu skola LAMPA” ir praktisku nodarbību cikls, kuru laikā ikviens var gūt praktiskas iemaņas labākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem. Sarunu skolas nodarbības var apmeklēt ikviens interesents, iepriekš piesakoties bezmaksas biļetei, tiklīdz ir atvērta pieteikšanās konkrētajai nodarbībai.
Plašāka informācija.

Informāciju sagatavoja: Eiropas Savienības māja
Informāciju publicēja: Inese Kaktiņa