Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

2017.gada 15.novembrī plkst.9.30 Katrīna Dimanta un Imanta Nīgale viesosies Strazdumuižā

Aktualitātes

2017.gada 15.novembrī plkst.9.30 Katrīna Dimanta un Imanta Nīgale viesosies Strazdumuižā
Projekta "Proti un dari" ietvaros Strazdumuižas ciematā ciemosies talantīgās folkloras dziedātājas Katrīna un Imanta no muzikālās apvienības "ImantaDimanta un draugi". Katrīna Dimanta ir mūziķe, ceļotāja un brīvajos brīžos dakteris Klauns. Imanta Nīgale ir ārzemju latviete, kura ikdienā strādā izglītības jomā, bet ar visu savu sirdi ir mūzikā.
Projekta dalībniekiem būs iespēja uzklausīt meiteņu dzīves stāstus, muzikālo pieredzi, iedrošinājumus attīstīties un dzirdēt arī abu skanīgās balsis.
Informācijai: Ja Tu vēl neesi šajā projektā, bet esi vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, nāc un iesaisties! Būsim priecīgi Tevi satikt!