Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Aizvadītas pirmās dalībnieku atlases projektā "Saruna klusumā un tumsā"

Aktualitātes

Aizvadītas pirmās dalībnieku atlases projektā "Saruna klusumā un tumsā"
Foto: Sandra Smona

Lietuvas un Latvijas pārrobežu projektā „Saruna klusumā un tumsā” aizvadītas pirmās dalībnieku atlases. Tās norisinājās š.g. 7.augustā Rēzeknē un Daugavpilī. Uzgaidāmās telpas bija piepildītas ar satrauktiem interesentiem par jauno projektu un sagaidāmajām aktivitātēm. Dalībnieku atlasi vadīja profesionāļi no uzņēmuma SIA „FORMA PRO FILMS” četru cilvēku sastāvā. Dalībnieku atlases intervētāja bija visiem zināmā raidījumā „Balzāms dvēselei” vadītāja, kura nekautrējās dalībniekiem uzdot atklātus, privātus un dažkārt pat provokatīvus jautājumus. Vērojot no malas, bija ļoti interesanti uzzināt katra dalībnieka dzīves stāstu. Skaudri, bieži vien traģiski, bet tajā pat laikā ar humora devu. Visu dalībnieku intervijas tika ierakstītas video formātā, kas pēc tam tiks nodots lietošanā projekta uzveduma režisoram. Režisors no visiem video materiāliem izvēlēsies tos dalībniekus, kuri šķitīs piemērotāki uzveduma īstenošanai.

Paldies visiem, kuri ieradās un dalījās ar saviem talantiem. Tiekamies pavisam drīz nākošajās dalībnieku atlasēs.

Projekts tiek īstenots Interreg V-A Latvia-Lithuania Programme 2014-2020 programmas ietvaros.

Fotogalerija