Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Akcija "Ride2Share"

Aktualitātes

Akcija "Ride2Share"
Sestdien, 7. septembrī, pirmo reizi Latvijā norisinājās akcija "Ride2Share". Akcijas ietvaros motobraucēji devās kopīgā izbraucienā ar saviem vājredzīgajiem vai neredzīgajiem līdzbraucējiem no Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes Juglā uz Carnikavu un atpakaļ.
Diena bija izcili piemērota motobraucienam, rudenīgi silta spīdēja saule, debesis bija zilas un vējš lēns. 
Jau sākot no 11.00 rītā Strazdumuižas ciematu pierībināja motocikli, kas viens pēc otra ieradās uz akciju. Skats un skaņa bija vienlīdz iespaidīgi un krāšņi. 

Pēc tam, kad bijām sadalījušies motobraucēju un līdzbraucēju pāros un noklausījušies drošības instrukciju, devāmies ceļā uz Carnikavu. 
To, kā gāja pašā braucienā vislabāk raksturo akcijas dalībnieku (līdzbraucēju) izjūtas: 


Pati labākā septembra un rudens sākuma dāvana! (Deniss)

Ride2Share, foršākais projekts, kādā esmu piedalījusies! 
No Juglas uz Carnikavu un atpakaļ braucu ar sarkano Hondu.  Pēc tam tie, kuri vēlējās, varēja izmest līkumu pa Juglu un iemēģināt cita veida motociklu. Izbraucu ar Harley Davidson, tādu brīvību ar riteni nesajutīsi! 
Paldies organizētājiem un motobraucējiem par lielisko iespēju!
Vēl izbrīnīja kāda motobraucēja lielā sirds - viņš atbrauca no Madonas, lai piedalītos projektā un dotu kādam iespēju izbaudīt vēju un brīvību!  
Atpakaļ mājās viņš aizbrauca pats pēdējais, un klātesošie pavadīja viņu ar aplausiem un priecīgiem izsaucieniem! (Veronika) 

Tas  patiešām bija super. Kad  satikāmies  pie Braila ielas 3, es  ar  lielu  nepacietību  gaidīju,  kad  atbrauks  mocis un kāds tas būs.   Tas  tiešam bija tāds patīkams  izaicinājums  priekš  manis,  jo šādu  izbraucienu piedzīvoju  pirmo  reizi! 
Apsēžos  uz  moča  un  jūtos  pilnīgi  kā  paradīzē,  Patīkamu  sajūtu  man  sagādāja  tas brīdis,  kad  mans  motociklists  Aigars  šūpoja moci braucot uz  labo  un  uz  kreiso  pusi,   sajūtas  tiešām bija "vov".  Motobraucējs tik  ātri  mani  veda.   Jau šodien  sapņoju  un  ar  nepacietību  gaidu  nākamo  akciju! Esmu  vel  šobrīd  pēc tā  visa   labā  un  možā  garastāvokli  un  nekad  to  neaizmirsīšu!  (Antons)

Paldies par akciju! Mums patika! Bija iespēja kavēties atmiņās un izbaudīt sajūtas, kas sadzīves  ikdienā nedaudz piemirsušās... (Pēteris un Laima)

Paldies viesiem, kas piedalījās akcijā Ride2Share, gan visiem motobraucējiem, gan līdzbraucējiem! 
Īpašu paldies vēlamies teikt akcijas atbalstītājiem: veikalu tīklam "Elvi", SIA "Liepkalni", "Kurzemes gaļsaimniekam", SIA "Rītausma",  "Trikātas sieram" un "Mārtiņa beķerejai"!

Akcijā paviesojās arī LTV Ziņu dienests, viņu sagatavotu sižetu ir iespējams noskatīties šeit: 

Tekstu sagatavoja un publicēja Madara Kalniņa  
 
Fotogalerija