Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Apstiprināts Projekts “No Idejas līdz Tirgum”

Aktualitātes

Apstiprināts Projekts “No Idejas līdz Tirgum”
Projekts "No Idejas līdz tirgum" tika apstiprināts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros".

Projekts  paredzēts cilvēkiem ar invaliditāti, īpaši ar redzes  invaliditāti, lai iegūtu idejas jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai, apgūtu pamatzināšanas uzņēmējdarbības pamatos un digitālajā mārketingā. Pasākumu kopums veidots, lai iedrošinātu cilvēkus ar redzes traucējumiem veidot savu uzņēmumu un savas iemaņas pārvērstu par produktiem, kas tiek realizēti tirgū, 

Pasākumu kopums sadalīts divās grupās: 

1) Meistarklases. Idejas radošajiem produktiem, kuru var izgatavot arī cilvēki ar redzes traucējumiem. Ieplānotas 4 dažādas radošas nodarbības. Šobrīd paredzēti sekojošas meistarklases – Sveču liešana, Epoksīdsveķu izmantošanas dekoratīvajos priekšmetos, Polimēra izstrādājumi; Dekoratīvo priekšmetu izveidošana no pērlītēm. 

2)Praktiskās apmācības - Tajā paredzēti  3 galveni bloki 

  • Praktiskās nodarbības radošās domāšanas un ideju ģenerēšanas praktizēšanai “Radošums produktu izstrādē”.
  • Uzņēmējdarbības pamati – kas jāzina uzsākot savu biznesu.
  • Digitālais mārketings - sociālo mediju un citu rīku izmantošana produktu un pakalpojumu pārdošanai. 

Mērķauditorijas integrācijas darba tirgū var notikt vairākos veidos, bet savas uzņēmējdarbības uzsākšana vienmēr būs priekšrocība gan uzņēmējiem, gan valstij, jo tiek ģenerēts papildus ienākumus. Cilvēkus ar invaliditāti ir jāiedrošina, jādod nepieciešamās zināšanas un pamatiemaņas, lai viņu radītie produkti varētu atrast savu pircēju. 


«Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros»