Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Aptauja personai ar invaliditāti

Aktualitātes

Pieaugošā tehnoloģiju izmantošana ir sekmējusi lielas pārmaiņas mūsu dzīvesveidā gan mājās, gan darbavietā. Tās ir ietekmējušas darba strukturēšanu un izpildi uzņēmumos. Darba devēju prasības pēc darbaspēka, kuram ir digitālas kompetences - kas prot strādāt ar datorprogrammām un internetu, kļuvušas par būtisku nosacījumu darbinieku izvēlē.

Lai noskaidrotu cilvēku ar invaliditāti gatavību iekļauties digitalizētā darba tirgū, lūdzam Jūs piedalīties nelielā aptaujā. Izvēlieties sev atbilstošāko atbilžu variantu, atzīmējot to ar krustiņu un sekojiet līdzi norādēm pie jautājumiem!
Aptauja ir anonīma un visi sniegtie dati tiks analizēti tikai apkopotā veidā. Aptaujas aizpildīšana aizņems aptuveni 10-15 minūtes Jūsu laika. 

Aptauja atrodama šeit: https://www.visidati.lv/aptauja/1555819261/

Jau ieprieš paldies par atsaucību un palīdzību šī pētījuma tapšanā!

Teksta autore: Zaiga Oborenko, LZA VPP projekta INTERFRAME - LV "Digitalizācijas procesa novērtējums ekonomikā un sabiedrībā" pētniece, LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes doktorante
Tekstu ievietoja: Santa Galiņa