Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Atskats uz Rīgas svētkiem Strazdumuižas ciematā.

Aktualitātes

Atskats uz Rīgas svētkiem Strazdumuižas ciematā.

Šogad Rīgas dzimšanas dienas svinību dienā īpaši tikām lutināti ar fantastiskiem laika apstākļiem, kas tā vien vilināja doties laukā baudīt svētkus.  Šajā gadā Latvijas Neredzīgo biedrība kopā ar MICREC Izdevniecību bija sarūpējuši svētku koncertu 15. augustā, radošās darbnīcas, ziepju burbuļu šovus, dabas rotu darbnīcu un sejiņu apgleznošanas mazajiem.

Koncerta apmeklētājus sagaidīja elektroniskās mūzikas producents un multimākslinieks MUERUA, atraktīvais dziesminieks Mikus Frišvelds, kurš arī pirmais atklāja akustisko muzicēšanu. Muzikālo pastaigu turpināja Mikus Straumes liegās ģitārskaņas un Ilzes Rijnieces dzidrā balss. Vakara gaitā notika arī  Strazdumuižas pūtēju orķestra uzstāšanās,  pēc kura dziedātājas MOIRA MAYA medainā, sulīgā balss lika mums aizceļot iztēles radītos tālumos. Vakara noslēgumā dzirdējām Mika Dukura un Imanta Dakša enerģijas pārpilnos priekšnesumus, kā arī Reiņa Jaunā virtuozo ģitārspēli.

 

Paldies visiem svētku apmeklētājiem un organizatoriem. Lai tumšajos un drēgnajos rudens vakaros mūs silda atmiņas par vasaru un ciemata svētkiem!

Tekstu sagatavoja Inese Kaktiņa

Tekstu publicēja Inese Kaktiņa

Fotogalerija