Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Baltā spieķa pasākums projektam “Dzīves ainiņas”

Aktualitātes

Baltā spieķa pasākums projektam “Dzīves ainiņas”

3. Oktobrī bijām pulcējušies uz noslēguma koncertu, kas veltīts Starptautiskajai Baltā spieķa dienai Fonda ZIEDOT.LV un akciju sabiedrības ” Latvijas valsts mežu” finansētajā projektā “Dzīves ainiņas”

Projekts “Dzīves ainiņas” aizsākās šī gada pavasarī. Rīgā, Balvos, Cēsīs, Rēzeknē, Daugavpilī un Jelgavā čaklākie un sparīgākie sarosījās un cītīgi sāka gatavoties lielajam uznācienam uz skatuves, katrs ar savām izdomātajām  “dzīves ainiņām”...

Pateicoties  „Fonda „Ziedot.lv”” un A/S “Latvijas valsts meži”  atbalstam projekts aizsākās šā gada aprīlī.

Vairākus mēnešus 6 Latvijas pilsētās tika organizētas deju un vokālās nodarbības, kuru laikā dalībnieki mācījās dejot un sajust savu ķermeni, kā arī uzlabot stāju un kustību koordināciju, attīstīt radošumu, celt pašapziņu, tādējādi veicinot pozitīvas emocijas. Katras pilsētas dalībniekiem bija jāsagatavo  vismaz 2 priekšnesumi, kas kopā veido koncertuzvedumu "Dzīves ainiņas".

Un tieši 3. Oktobris bija tā diena, kad bijām sabraukuši no malu malām, lai padižotos, līksmotu, dalītos, priecātos un priecētu sevi un citus ar savu sniegumu!

Koncerts notika divās daļās: pirmajā daļā dalībnieki rādīja savu sniegumu, tai sekoja 1h

20 min. pārtraukums un pusdienu pauze, pēc tam dalībniekus sagaidīja koncerta otrā daļa, kas bija mūsu pārsteigums. Pie mums bija ieradušies viesi, rokabilī grupa “The Swamp Shaker”! 

Pateicamies: Fondam ZIEDOT.LV,  akciju sabiedrībai ” Latvijas valsts meži”, grupai „The Swamp Shaker”,  teritoriālo organizāciju vadītājiem, pasākuma organizatoriem, koordinatoriem, milzīgu paldies sakām visiem un ikvienam dalībniekam, jūs bijāt un esiet brīnišķīgi!

Publicēja: Inese Kaktiņa

Fotogalerija