Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Cēsīs jauns projekts "Dosim iespēju talantam"

Aktualitātes

Cēsīs jauns projekts "Dosim iespēju talantam"

Projekta „Dosim  iespēju talantam” ietvaros tiek organizētas rokdarbu nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti LNB Cēsu TO telpās. Pielāgoto rokdarbu nodarbības vada rehabilitētāja Zaiga Liepiņa, kurai ir liela pieredze darbā ar cilvēkiem ar invaliditāti un zināšanas par rokdarbu veidošanu. Uz nodarbībām laipni gaidīts ikviens Vidzemes plānošanas reģionā dzīvojošs iedzīvotājs ar invaliditāti. Pirms katras nodarības lūgums personīgi pieteikties pie Zaigas Liepiņas (26324742), jo vietu skaits katrā nodarbībā ir ierobežots (ne vairāk kā 10 personas).

Projekta ietvaros varēs apgūt dekupāžas tehniku, gatavojot paplātes, kartona kārbiņas un vāzes marmorēšanas tehnikā. Tāpat varēs nodoties arī dažādu rokdarbu apgūšanai- adīšanai, tapošanai, tamborēšanai. Tie, kuriem īpaši tuva ir floristika, varēs apgūt arī to.

Radošās nodarbības notiks katra mēneša otrajā un ceturtajā nedēļā no plkst.  14.00 – 18.00 LNB Cēsu TO telpās, Kr.Valdemāra ielā 13.

Projekta ietvaros radītie darbiņi rūpīgi krāsies vienuviet, lai pēc laika par godu Starptautiskajai invalīdu dienai tiktu izlikti apskatei plašākai publikai.

 

Nodarbību datumi un laiki

 

25.06.2018.

Plkst: 14:00 – 18:00

 • Dekupāža

  Izstādes podestu sagatavošana dekupāžai.
 • Rokdarbi
 • Tehniku kombinācijas

 

12.07.2018.

Plkst: 14:00 – 18:00

 • Dekupāža
 • Rokdarbi
 • Tehniku kombinācijas

 

23.07.2018.

Plkst: 14:00 – 18:00

 • Dekupāža
 • Rokdarbi
 • Tehniku kombinācijas