Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Tiks veidots saraksts ar pacientiem, kuriem vakcināciju nodrošinās mājās

Aktualitātes

Tiks veidots saraksts ar pacientiem, kuriem vakcināciju nodrošinās mājās
11. martā notika Valsts zāļu aģentūras un Vakcinācijas biroja kopīgi organizēta diskusija, kurā tika noskaidrots, ka visiem cilvēkiem ar invaliditāti vai gados veciem cilvēkiem, kuri objektīvu iemeslu dēļ nevar nokļūt vakcinācijas vietā, līdz 22. martam jāpiesakās pie sava ģimenes ārsta. Jau tuvākajā laikā tiks izveidots saraksts ar pacientiem, kuriem vakcināciju nodrošinās mājās.

Būtiski arī papildus reģistrācijai pie ģimenes ārsta reģistrēties portālā manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989. Iespējams, rinda pie ģimenes ārsta var izrādīties garāka par kopējo rindu un reģistrācija portālā var palīdzēt vakcīnu saņemt ātrāk.

Šobrīd Veselības ministrija izstrādā vadlīnijas ģimenes ārstiem. Balstoties uz šīm vadlīnijām, ģimenes ārsti varēs pieņemt lēmumu, kuriem pacientiem vakcinācija jāveic prioritāri. Vadlīnijās nebūs norādītas diagnozes, bet gan sniegti kopējie ieteikumi.