Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

CSDD uzsāk nodrošināt eID kartes funkcionalitātes papildināšanu

Aktualitātes

CSDD uzsāk nodrošināt eID kartes funkcionalitātes papildināšanu
VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) no 18.jūlija savos Klientu apkalpošanas centros visā Latvijā nodrošina eID karšu funkcionalitātes papildināšanu, lai noteiktas pasažieru kategorijas no nākamā gada varētu saņemt braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā.

Pakalpojuma mērķis ir nodrošināt iespēju papildināt eID kartes funkcionalitāti, atvieglojumu saņemšanai sabiedriskajā transportā personām ar I un II grupas invaliditāti, politiski represētajām personām, nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem, bērniem bāreņiem un bez vecāku apgādības palikušiem bērniem, kā arī daudzbērnu ģimenēm.

Svarīgi zināt, ka minētais pakalpojums nepieciešams tikai no 2019.gada 2.septembra līdz 2021.gada 27.decembrim izdotajām eID kartēm un, kuras tikušas izsniegtas personām, kas šajā laika periodā bija sasniegušas vismaz 14 gadu vecumu.

Informācija uzziņai: