Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Dalībnieku atlase projektā jau pavisam drīz. Nenokavē!

Aktualitātes

Dalībnieku atlase projektā jau pavisam drīz. Nenokavē!
Foto: Sandra Smona

Latvijā un Lietuvā tiek organizēta dalībnieku atlase projektā „Saruna klusumā un tumsā”.

Latvijā un Lietuvā tiek uzsākts sociāli māksliniecisks projekts „Saruna klusumā un tumsā”, kura ietvaros darbosies cilvēki ar redzes un dzirdes traucējumiem, kā arī profesionāli aktieri.

Projekta „Saruna klusumā un tumsā” īstenošanas ilgums ir 2 gadi, kas sevī ietvers aktiermeistarības, plastikas un runas meistarklases, izbraukuma treniņnometnes, psiholoģiskos treniņus un pieredzes apmaiņu ar Eiropas kolēģiem. Projekta rezultātā taps teatrāls uzvedums. Uzveduma pirmizrāde plānota gan Latvijā, gan Lietuvā pēc kurām sekos viesizrādes.

Lai uzvedumu īstenotu, tiek meklēti cilvēki ar redzes traucējumiem  un cilvēki ar dzirdes traucējumiem, kuri ir gatavi dalīties ar saviem esošajiem mākslinieciskajiem talantiem vai arī atklāt sevī kādu līdz šim snaudošu talantu. Talanti var būt visdažādākie- dejošana, dziedāšana, prasmes uzstāties publiski, kāda mūzikas instrumenta pārvaldīšana.

Pirmais projekta posms  dalībnieku atlase, norisināsies augusta mēnesī Latvijā un Lietuvā. Atlasēs pirms tam nekas īpaši nav jāgatavo. Pietiek ar īsu stāstījumu par sevi, saviem talantiem, kā arī mazu paraugdemonstrējumu brīvā formā (dziedājums, deja, instrumenta spēle, u.c.).

Izsludinām pirmos dalībnieku atlases laikus un vietas:

2018.gada 7.augustā plkst. 10.00 Rēzeknes pilsētas domes sociālā pārvalde "Sociālais dienests" , Zemnieku iela 16a

2018.gada 7.augustā plkst. 14.00 Čiekuru iela 5-2b, Daugavpilī

Visi, kuri vēlās vairāk uzzināt par projektu un tajā piedalīties ir laipni aicināti uz dalībnieku atlases sesijām. Lūgums atsūtīt elektroniski savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni uz e-pasta adresi: dialogue.show.casting@gmail.com, lai nepieciešamības gadījumā var ar Jums sazināties un izsūtīt pārējo atlases norises vietu adreses un laikus.

Papildus informācijai sazināties ar Svetlanu Punti ( +371 29 407 102) vai meklējiet vietnē www.lnbiedriba.lv sadaļā Projekti.

 

Projekts tiek īstenots Interreg V-A Latvia-Lithuania Programme 2014-2020 programmas ietvaros.