Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Darba iespēju festivāls "Visiem!"

Aktualitātes

Jau 16. septembrī no plkst.16:00 līdz 22:00 Vērmanes dārzā, Rīgā, notiks trešais darba iespēju festivāls "Visiem!", pulcējot darba devējus un tos, kuri vēlas praktiskā veidā iepazīt dažādas profesijas un darba iespējas. Ieeja festivālā bez maksas.

KO IELŪDZAM?
Uz pasākumu aicināts ikviens interesents – gan tie, kuri jau strādā, gan tie, kuri vēlas kaut ko pamainīt savā profesionālajā jomā, bet jo īpaši gaidīti jaunieši – vidusskolēni un studenti, kuri vēl tikai domā par darbu, un cilvēki ar invaliditāti, kuri var un vēlas strādāt.

KO PIEDĀVĀ FESTIVĀLS?
Varēs praktiski izmēģināt daudzveidīgus arodus un profesijas, izzināt to aizkulises, iepazīt dažādu nozaru uzņēmumus, runāt un uzklausīt, līdzdarboties, piedalīties konkursos un laimēt noderīgas dāvanas, gūt padomus, stiprināt pārliecību par saviem spēkiem un atrast sev piemērotāko nodarbošanos.
Apmeklētāji, piemēram, varēs praksē izmēģināt pagatavot kapučīno vai hotdogu, lodēt, izjaukt un salikt kondicionieru iekārtas, uzklāt profesionālu make-up, stūrēt "Rīgas satiksmes" trolejbusu, iemācīties droši uzkāpt tornī un daudz ko citu. Tāpat būs iespēja iejusties ugunsdzēsēja, biļešu kontroliera, apsarga lomās, būs arī dažādi talantu un profesiju testi, “Apeirons” šķēršļu josla, kā arī meistarklasēs varēs pārbaudīt savu acu mēru, precizitāti, atmiņu un saņemt padomus veiksmīgai darba intervijai un CV izveidei.
Festivāls sniegs iespēju brīvā un draudzīgā atmosfērā aprunāties ar dažādu uzņēmumu pārstāvjiem, iepazīties ar šo uzņēmumu darba specifiku un pat piedalīties darba intervijās – to norisei ir paredzēta speciāla vieta. Daļa uzņēmumu piedāvā darba iespējas arī cilvēkiem ar invaliditāti.

KAS PIEDALĀS?
Pasākumā ar interesantām un praktiskām meistarklasēm piedalīsies un darba iespējas piedāvās vairāk kā 30 uzņēmumi un organizācijas – VUGD, Circle K Latvia, Narvesen, Bite Latvija, Caffeine, Rimi, Balticovo, GP Systems, Lido, Omniva, Gaso, Inchcape Motors Latvia, Grifs AG, Lafivents Serviss, Putnu fabrika Ķekava, NBS Rekrutēšanas un atlases centrs, Rīgas ūdens, Forevers, Virši-A, Sonido, Albert Cliff, Riga Airport Commercial Development, GroGlass, Euro Live Technologies, Rīgas satiksme, Cabot Latvia, Rīgas Sociālais Dienests, Apollo Group, Circle K Business Centre, Allnex Latvia, Premier Restaurants Latvia, MGI Latvia, Valsts nekustamie īpašumi, Woo Motors, Softhouse un citi.

DĀVANAS UN KONCERTS ????
Pasākuma laikā notiks arī dažādas diskusijas, konkursi un loterija ar iespēju laimēt noderīgas balvas, bet tas noslēgsies kā jau īsts festivāls – ar koncertu, kurā muzicēs MARTA.


ℹ️ Darba iespēju festivālu “Visiem!” organizē sociālais uzņēmums "Ligero", kas īsteno sociālo uzņēmējdarbību ar mērķis ir savest kopā jaunieti ar invaliditāti ar potenciālo darba devēju. Festivāla norisi atbalsta Delfi.lv, Eiropas Hitu Radio, Nodarbinātības valsts aģentūra, Apeirons, Latvijas Jaunatnes padome, Visas Iespējas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Sonido un Smart HR.