Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Dziesmota Ziemassvētku pēcpusdiena LNB senioriem

Aktualitātes

Dziesmota Ziemassvētku pēcpusdiena LNB senioriem
Foto: Sandra Smona
22. decembrī plkst. 18:00 uz dziesmotu pēcpusdienu svētku noskaņās plulcējās 10 LNB seniori. Šī pēcpusdiena bija kā maza pateicība par tiem ikdienas labajiem darbiem, ko šie cilvēki ir veikuši savas dzīves laikā un turpina veikt joprojām. Paldies vārdus un bagātīgas dāvanas pasniegt bija ieradies Edgars Mazuls, kurš patiesībā skaļu pieteikšanu nemaz neprasa. Edgars jau vairākus gadus ik pa laikam atbalsta un iepriecina LNB biedrus un ir apņēmības pilns to darīt arī turpmāk. Un nevajag jau arī nemaz daudz, vien labus vārdus, siltus smaidus un nebeidzamas sarunas pie tējas krūzes. Paldies Edgaram par dāsnumu un iejūtību. Bezgala skaisti un aizkustinoši.
Vakars tika pavadīts muzikālā priekšnesuma "Ziemassvētku dziesmas dvēselei" skaņās. Dziedātāji bija Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas misionāri. Misionāri dziedāja svētsvinīgas, kā arī līksmas un priekpilnas Ziemassvētku dziesmas latviešu un angļu valodā.
Vairums misionāru ir divdesmitgadīgi jaunieši, kuri uz diviem gadiem brīvprātīgi atliek mācības, darbu un saviesīgo dzīvi, lai paši par saviem iekrātajiem līdzekļiem kalpotu Tam Kungam. Šo divu gadu laikā viņi studē vietējo valodu un Svētos Rakstus, kalpo un tiekas ar cilvēkiem, lai mācītu par Jēzu Kristu un Viņa atjaunoto Baznīcu. Tas ir mīlestības darbs, kura laikā jaunieši ļoti iemīļo vietējos cilvēkus, valodu un kultūru. Ziemassvētku laiks misionāriem ir ļoti īpašs, un viņi vēlas dalīties savā priekā ar apkārtējiem, dziedot svētku dziesmas un ienesot prieku līdzcilvēku dzīvē.
Paldies jauniešiem par šo burvīgo iespēju klausīties Ziemassvētku dziesmas un dziedāt tām līdzi.

Fotogalerija