Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Floristikas nodarbība Lieldienas gaidot

Aktualitātes

Floristikas nodarbība Lieldienas gaidot
Foto: Sandra Smona
Projekta "Zaļākai Rīgai" pirmā nodarbība ir notikusi. 22.martā uz floristikas nodarbību ieradās 13 projekta dalībnieki, lai ļautos nodarbību vadītājas Lauras Ābrāmas idejas realizēšanai. Tika stādīta pavasara vēstnese hiacinte stikla burciņā. Katrs projekta dalībnieks līdzi bija sagatavojis stikla burciņu un olu čaumalas. Līdz Lieldienām vairs nav tālu un uz galda vienmēr gribam redzēt ziedus. Hiacintes sīpolu bija jāievieto burciņā, kas piebērta ar kūdras un koku gabaliņiem. Pēc tam rūpīgi virs puķes sīpola izklāja sūnas, bet pašu burciņu rotāja ar dažādiem materiāliem. Tās bija krāsainas spalvas, mazi zaķīši un gailīši, keramikas un plastmasa oliņas, mežģīnes, striķīši, lentītes un vēl, un vēl. Rezultāts priecēja ne tikai nodarbību vadītāju, bet arī pašus projekta dalībniekus. Katram sava burciņa izdevās savādāka nekā blakus sēdētājam. Bet visas pavasarīgas un krāšņas.
Lūgums uz projekta nodarbībām, tieši floristikas, pieteikties laicīgi, lai nodarbību vadītāja varētu laikus iegādāties nodarbībām nepieciešamos materiālus.
Pieteikšanās pie:
Aija Sabale: 26887733
Lolita Korjapina: 27273900

Tiekamies pavasarī!

Fotogalerija