Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Iespēja jauniešiem piedalīties pieredzes apmaiņas projektā kopā ar Zviedrijas jauniešiem, jūnijā, Cēsu novadā

Aktualitātes

Iespēja jauniešiem piedalīties pieredzes apmaiņas projektā kopā ar Zviedrijas jauniešiem, jūnijā, Cēsu novadā
Šovasar, no 9. līdz 15. jūnijam, viesu namā "Mežrozes", Cēsu novadā, norisināsies jauniešu apmaiņas projekts kopā ar Zviedrijas neredzīgo organizāciju - Unga med synnedsättning. 
Nedēļas garumā 10 neredzīgi jaunieši no katras valsts, vecumā no 18 līdz 30 gadiem, piedalīsies kopīgās aktivitātēs, iepazīs viens otra kultūru un spriedīs par jauniešiem aktuālajiem jautājumiem katrā valstī. 
Ja esi 18 līdz 30 gadus vecs un vēlies pavadīt jūnija trešo nedēļu, iepazīstot citus jauniešus gan no Latvijas, gan Zviedrijas, kopīgi piedalīties aktivitātēs un diskusijās, tad raksti uz projekti.lnb@gmail.com līdz 30. aprīlim. 

Ir iespēja iesaistīties projektā arī kā grupas līderim, kam nav noteikti vecuma vai kādi citi ierobežojumi. Grupas līderis būs tas cilvēks, kas piedalīsies plānošanas pasākumā Rīgā (no 4. līdz 7. aprīlim) un vadīs Latviešu jauniešu grupu jūnijā.
Šim ir jābūt aktīvam cilvēkam, kam ir vēlme plānot un vadīt aktivitātes angļu valodā kopā ar Zviedrijas grupas līderi. Tieši grupas līderi ir tie, kas izstrādās jauniešu apmaiņas aktivitāšu plānu un programmu "Mežrozēs" kā arī piedalīsies aktivitāšu īstenošanā. 
Ja saskati sevi kā grupas līderi, tad raksti uz projekti.lnb@gmail.com līdz 22. martam. 
Šī ir unikāla iespēja jauniešiem iepazīties ar citiem jauniešiem, dalīties savā pieredzē, iegūt jaunas prasmes un iemaņas, kā arī aktualizēt sev svarīgus jautājumus un redzēt vai un kā šos jautājumus risina citur. 
Savukārt grupas līderim šī ir iespēja iegūt jaunas prasmes un iemaņas, kas noderēs turpmāk. Tekstu sagatavoja LNB projektu vadītāja Madara Kalniņa