Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Iespēja pieteikties dalībai projektā "Būsim aktīvi kopā!"

Aktualitātes

Iespēja pieteikties dalībai projektā "Būsim aktīvi kopā!"
Priecājamies paziņot, ka ir apstiprināts projekts "Būsim aktīvi kopā"

Projekta ietvaros no 01.05.2019. līdz 20.09.2019. 6 pilsētās un 7 LNB TO (Cēsu TO, Daugavpils TO, Balvu TO, Rēzeknes TO, Jūrmalas TO, Rīgas pilsētas TO un Strazdumuižas TO ) tiks organizētas pielāgotas sporta un tūrisma nodarbības. Katrā pilsētā nodarbībās piedalīsies 15 cilvēku grupa - LNB biedri un atbalsta personas, Rīgas pilsētas TO un Strazdumuižas TO organizēs apvienotas nodarbības, no katra TO nodarbībās piedalīsies 8 dalībnieki. Nodarbības vadīs sporta treneri vai fizioterapeiti, 1 stunda, 2 reizes nedēļā. Nodarbību mērķis ir uzlabot vispārējo veselības stāvokli dalībnieku vidū un sagatavot viņus Sporta dienā paredzētajām sporta un tūrisma aktivitātēm, ievērojot  iepriekš izstrādātas vadlīnijas. Papildus vadlīnijām nodarbību vadītāji strādās ar katru dalībnieku individuāli, izvērtējot katra dalībnieka iespējas un nepieciešamības.
  
Katra pilsēta no nodarbību apmeklētājiem izvēlēsies 10 aktīvākos, kas savu pilsētu pārstāvēs Sporta dienā, Mālpilī, viesu namā "Vidzemes pērle". Sporta diena norisināsies no 23. līdz 25. augustam. Tajā piedalīsies 7 komandas - 6 komandas no nodarbību dalībniekiem un viesu komanda. Komandas sacentīsies 7 disciplīnās, kas ietvers gan individuālus, gan komandu vingrinājumus, ko izstrādāsim ciešā sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo sporta savienību. Paredzamās disciplīnas iekļaus golbol elementus, mešanu, grūšanu, nūjošanu, līdzsvaru un komandu saliedētības pārbaudi.   

Pieteikties nodarbībām var pie sava TO vadītāja līdz 15.04.2019. Projekts tiek finansēts A/S "Latvijas valsts meži" Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv 


Tekstu sagatavoja Madara Kalniņa