Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās! 2022 būs!

Aktualitātes

Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās! 2022 būs!

Neskatoties uz epidemioloģisko situāciju valstī, neesam metuši plinti krūmos un varam teikt, ka festivāls arī šogad būs! Taču mēs arī zinām, ka šajā brīdī Covid-19 omikrona forma tikai pieņemas spēkā. Un mēs neviens nevaram prognozēt, kad tas īsti beigsies, bet ļoti ceram, ka pavasarī tā augstākais vilnis būs pārvēlies mums pāri un atkāpies.

Tomēr, tas mums neliedz strādāt un attīstīties savās mākslinieciskajās prasmēs. Mēs varam, un mums vajag kopt savus talantus arī tad, ja nevaram satikties kā gribētos. Bet mums ir iespējas būt kopā savās skolās, biedrībās, centros. Varam strādāt ar saviem skolotājiem individuāli.

Tādēļ šogad reģionālo festivālu ietvars būs digitāls, t.i. priekšnesumus būs jāiesūta video formātā, jo, droši vien tuvākajos mēnešos nebūs ļauts pulcēties mūsu daudzajiem “burbuļiem” vienuviet, lai uzstātos uz skatuvēm.

Ceram, ka tas nemazinās Jūsu vēlmi sagatavot atkal brīnišķīgus priekšnesumus!

Domāsim vislabākās domas, lai mums būtu lemts tikties maijā VEF Kultūras pilī!

Pieteikuma anketa XXVI Integratīvajam mākslas festivālam "Nāc līdzās!" - 2022: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNR7vQyMYR-haUMHlXlRpM0-EJpDGPL-DH4NOx8v7CqqCx_Q/viewform

Nolikums: http://www.naclidzas.lv/wp-content/uploads/2022/01/XXVI-Integrat-v-m-kslas-festiv-la-N-c-l-dz-s-nolikums-2022.pdf