Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos!

Aktualitātes

No 1. septembra četri autobusu maršruti tiks aizstāti ar trolejbusu maršrutiem, kā arī mainīsies to numerācija. Turpmāk 1. autobusa maršruta vietā būs 31. trolejbusa maršruts 5. autobusa vietā kursēs 35. trolejbuss, 14. autobusa maršruts tiks aizstāts ar 34. trolejbusa maršrutu, savukārt 59.  autobusa maršruta vietā atgriezīsies 20. trolejbusa maršruts. Būtiskas izmaiņas maršrutos netiks veiktas, taču trīs maršrutiem tiek pārcelts galapunkts un turpmāk tas būs pie Centrāltirgus Gogoļa ielā.

1. autobusa maršruta vietā kursēs 31. trolejbusa maršruts -  “Centrāltirgus - Berģuciems”. 31. trolejbusam galapunkts no 1. septembra tiks pārcelts pie Centrāltirgus Gogoļa ielā, savukārt pārējā maršrutā būtiskas izmaiņas netiks veiktas. Līdz ar reisu skaita palielinājumu tiks veiktas izmaiņas kustības sarakstā. Darba dienās papildus tiks nodrošināti 10 reisi, bet brīvdienās 13.

5. autobusa maršruta vietā kursēs 35. trolejbusa maršruts - “Centrāltirgus - Mežciems”. 35. trolejbusam galapunkts no 1. septembra tiks pārcelts pie Centrāltirgus Gogoļa ielā, savukārt pārējā maršrutā būtiskas izmaiņas netiks veiktas. Līdz ar reisu skaita palielinājumu tiks veiktas izmaiņas kustības sarakstā. Darba dienās papildus tiks nodrošināti 23 reisi.

14.autobusa maršruta vietā kursēs 34. trolejbusa maršruts - “Centrāltirgus - Zvēraudzētava”. 34. trolejbusam galapunkts no 1. septembra tiks pārcelts pie Centrāltirgus Gogoļa ielā, savukārt pārējā maršrutā būtiskas izmaiņas netiks veiktas.
59.autobusa maršruta vietā tiks atjaunots 20.trolejbusa maršruts “Latvijas Universitāte – Televīzijas centrs”.

Pasažieri līdz izmaiņu ieviešanai reģistrētās viena maršruta mēneša biļetes var izmantot jaunajos trolejbusu maršrutos līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām bez brauciena reģistrācijas.

Vēl no 1. septembra, uz Brasas tilta remonta darbu laiku izveidotājā 11T autobusa maršrutā” elektroniskā norēķinu sistēma tiks iestatīta kā autobusam, tāpēc turpmāk 11T autobusu maršrutā - “Stacijas laukums – Mežaparks” varēs piereģistrēt viena maršruta mēneša biļetes, kas paredzētas autobusam. Savukārt pasažieri, kuri līdz 1. septembrim piereģistrējuši vienam tramvaja maršrutam paredzētās biļetes, var tās izmantot līdz to termiņa beigām bez brauciena reģistrācijas. Tāpat no 1. septembra 11T.autobusa maršrutā darba dienās tiks palielināts reisu skaits, papildus jau esošajam tiks nodrošināti 38 reisi.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.