Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Jūlija grafiks projektā "Proti un dari" Rēzeknē

Aktualitātes

Jūlija grafiks projektā "Proti un dari" Rēzeknē
Foto: Sandra Smona

01.07.2018. no plkst.16.00 - 18.00/2 h

Nodarbību vadīs Valentīna Lansberga

Tēma: Līdzdalība kultūras pasākumā – koncerta apmeklējums.

Apraksts: Nīderlandes studentu orķestra „The vu – orchestra” koncertprogrammas „Holande svin Latviju” apmeklējums. Klasiskās mūzikas koncerts veltītsLatvijas simtgadei.

Vieta: Latgales vēstniecība „Gors”, Pils iela 4, Rēzekne

 

03.07.2018. no plkst.12.00 – 13.00/1 h

Nodarbību vadīs Ārija Strada

Tēma: Speciālista konsultācija – SIVA speciālists.

Apraksts: Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Rēzeknes atbalsta punkta vadītāja iepazīstinās ar SIVA pakalpojumu piedāvājumu, ar profesionālās pilnveides un tālākizglītības programmām jauniešiem ar invaliditāti.

Vieta: Bukmuižas iela 20, Rēzekne

 

06.07.2018. no plkst.12.00 – 16.00/4 h

Nodarbību vadīs Līna Skutāne

Tēma: Speciālista konsultācija – radošā darbnīca.

Apraksts: Ēteriskās eļļas, to ietekme uz cilvēka ķermeni un prātu. Zīmola „Edalīna” īpašnieces vadībā radošajā darbnīcā tiks apgūta prasme pagatavot pašiem savu izsmidzināmu vasaras ķermeņa atsvaidzinātāju (dezodorantu), iedeguma eļļu un smidzināmu pretodu līdzekli.

Vieta: Bukmuižas iela 20, Rēzekne

 

10.07.2018. no plkst.12.00 – 14.00/2 h

Nodarbību vadīs Arina Butkeviča

Tēma: Neformālā un ikdienas mācīšanās – kulinārijas nodarbība.

Apraksts: Veselīgs uzturs, tā priekšnoteikumi. Vērtīgās olbaltumvielas. Ēdienu gatavošanas meistarklasē – tvaicēts lasis ar dārzeņiem un svaigu pesto.

Vieta: Bukmuižas iela 20, Rēzekne

 

11.07.2018. no plkst.12.00 – 14.00/2 h

Nodarbību vadīs Valentīna Lansberga

Tēma: Neformālā un ikdienas mācīšanās – mērķu nospraušanas sarunas.

Apraksts: NVO realizētie projekti kā izglītības un nodarbinātības attīstītāji, kultūras, sporta aktivitāšu un izklaides iespēju atbalstītāji. LNB aktuālie projekti.

Vieta: Bukmuižas iela 20, Rēzekne

 

13.07.2018. no plkst.12.00 – 15.00/3 h

Nodarbību vadīs Arina Butkeviča

Tēma: Neformālā un ikdienas mācīšanās – kulinārijas nodarbība.

Apraksts: Veselīgs uzturs. Jūlijs – svaigu ogu un liepziedu laiks. Kā iekrāt vitamīnus ziemai. Ēdienu gatavošanas meistarklasē – mūsdienīgi saldie deserti: zemeņu parfē un ātrais ogu krambls ar liepziedu tēju.

Vieta: Bukmuižas iela 20, Rēzekne

 

17.07.2018. no plkst.11.00 – 15.00/4 h

Nodarbību vadīs Valentīna Lansberga

Tēma: Līdzdalība pasākumā – izglītojoša ekskursija.

Apraksts: Izglītojoša nodarbība uz Rāznas Nacionālo parku, dabas izglītības centru „Rāzna” un Mākoņkalna pagasta bibliotēku. Interaktīvā izstāde „Iepazīsti un sajūti Rāznas Nacionālo parku” iepazīstinās ar Rāznas Nacionālā parka dabas vērtībām, dabas lieguma zonām, ezeru un mežu bagātībām. Tajā būs iespēja iepazīties ne vien ar bagātīgu informatīvu un foto materiālu, bet arī aktīvi darboties pie vairākiem aktivitāšu galdiem. Bet Sajūtu taka ļaus ar savām pēdām izjust radīto materiālu – sūnu, čiekuru, koku, kūdras, akmens un smilts – virsmu.

Vieta: Skolas iela 3, Lipuški, Mākoņkalna pagasts, Rēzeknes novads

 

20.07.2018. no plkst.12.00 – 15.00/3 h

Nodarbību vadīs Arina Butkeviča

Tēma Neformālā un ikdienas mācīšanās – kulinārijas nodarbība.

 Apraksts: Veselīgs uzturs. Gaļa – olbaltumvielu, B grupas vitamīnu un minerālvielu avots. Kā veselīgi pagatavot sarkano gaļu. Ēdienu gatavošanas meistarklasē – sautēti cūkgaļas veltnīši ar siera pildījumu un dārzeņu miksli.

Vieta: Bukmuižas iela 20, Rēzekne

 

 24.07.2018. no plkst.12.00 – 15.00/3 h

Atbildīgā persona Līna Skutāne

Tēma: Speciālista konsultācija – radošā darbnīca.

Apraksts: Ziedu oāzes – vides dizaina elements ikdienā un svētkos, dāvana jebkurā dzīves situācijā. Radošajā darbnīcā, izvēloties neierastu pamatu – krūzi vai tasi, un izmantojot pļavās augošus un veikalā nopērkamus ziedus, zaļumus, dekorus, jaunieši attīstīs savu radošumu, veidojot ziedu oāzes.

Vieta: Bukmuižas iela 20, Rēzekne