Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Labie darbi ar Solvay Business Services-Riga

Aktualitātes

Labie darbi ar Solvay Business Services-Riga
Foto: Kaspars Riekstiņš

Š.g.14.maijā kopā ar Solvay Business Services – Riga pārstāvjiem draudzīgi talkojām Strazdumuižas teritorijā. Tika mazgāti Strazdumuižas Dienas centra logi, lai saulīte mūs ikdienā sildītu ar saviem siltajiem stariem, kā arī tika padomāts par apkārtējās teritorijas iekopšanu, lai vasarā varētu baudīt ziedu smaržu. Pusdienas laikā,  mūsu viesi, talkas dalībniekus uzcienāja ar gardām picām, lai būtu spēks turpināt darbu ar smaidu uz lūpām. Pēc talkas beigām, sapulcējoties uz estrādes soliņiem, Solvay Business Services – Riga pārstāvji ar interesi klausījās mūsu neatkārtojamā vēsturnieka Ilgvara Hofmaņa stāstu par mūsu ciemata vēsturi, tās darbību mūsdienās, kā arī citām aktivitātēm, ar kurām nodarbojas  ciemata iedzīvotāji.

 

Liels paldies Ilgvaram Hofmanim par aizraujošo stāstu par mūsu Strazdumuižas ciematu.

 

Izsakām lielu pateicību Solvay Business Services – Riga pārstāvjiem par sniegto palīdzību mūsu teritorijas sakopšanā un pozitīvo noskaņu, kuru ienesāt Strazdumuižas ciematā ar savām labajām  emocijām.

Rakstu sagatavoja: Lāsma Rubene

Fotogalerija