Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Latvijas Neredzīgo biedrība aicina darbā projektu vadītāju

Aktualitātes

Prasības kandidātam:

- augstākā izglītība;

- latviešu, krievu, angļu valodu zināšanas;

- lieliskas komunikāciju spējas un prasme strādāt komandā;

- radošums, precizitāte, augsta atbildības sajūta;

- prasme patstāvīgi organizēt savu darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes un plānot savu darbu.

- labas praktiskās iemaņas darbā ar datoru (MS Ofiice, Word, Excel, u.c. programmām).

Tavi galvenie pienākumi būtu:

- projektu rakstīšana un realizācija;

- kontrolēt, koordinēt projekta norises procesus un termiņus;

- projektu atskaišu un ziņojumu sagatavošana;

- pasākumu un aktivitāšu plānošana, organizēšana;

-  mājas lapu www.lnbiedriba.lv administrēšana;

- sadarbība ar ārvalstu partneriem;

- ziedojumu piesaistīšana.

Mēs piedāvājam:
- interesantu darbu nevalstisko organizāciju sektorā;
- iespēju realizēt savu pieredzi un radošās ieceres;
- draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
- dinamisku darba vidi;
- atbilstošu atalgojumu;
- darba vietu Juglas ezera krastā;

-  pamata alga 800 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Lai pieteiktos vakancei, sūti savu CV (ar piezīmi Projekta vadītājs/-a) uz e-pastu info@lnbiedriba.lv  līdz 2020. gada 20.martam. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz tikšanos klātienē.