Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Latvijas Neredzīgo biedrība rīko jau otro labdarības akciju „Ride2Share 2020”

Aktualitātes

Latvijas Neredzīgo biedrība rīko jau otro labdarības akciju „Ride2Share 2020”

Šā gada 05.septembrī Latvijas Neredzīgo biedrība rīko jau otro labdarības akciju „Ride2Share 2020”.

Akcijas ietvaros aktīvie motobraucēji dosies kopīgā labdarības izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem no Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, izmetot nelielu goda apli, uz Upesciema stadionu Lielās Juglas krastā, kur paredzēta kopīga atpūta un izklaide.

Pulcēšanās sāksies 5.septembrī, plkst. 10:00, kad dalībnieki tiks iepazīstināti ar saviem līdzbraucējiem un notiks drošības instruktāža, lai jau plkst. 11:00 dotos elpu aizraujošā piedzīvojumā. 

Pirmā šāda akcija Latvijā notika pirms gada, gūstot lielu atsaucību un raisot pozitīvas emocijas ikvienam iesaistītajam. Pasākums tiešām bija lielisks un kā pozitīvs lādiņš ikvienam.

Inese Kaktiņa, Projektu vadītāja: „Manuprāt, šis ir viens no visgaidītākajiem pasākumiem Latvijas neredzīgo un vājredzīgo cilvēku vidū. Ik pārdienas kāds pamanījās pajautāt ziņkārīgo jautājumu – nu – vai šogad būs? Ja pagājušo gadu bija manāmas bailes un kautrēšanās, tad šogad, citu biedru sajūsmas iedvesmoti, cilvēki ļoti gaida šo pasākumu. Visi atceras kā dienas pirmajā pusē Strazdumuižas ciematu pierībināja krāšņi motocikli, kas viens pēc otra ieradās uz akciju… Skats, skaņa, sajūtas un emocijas  bija vienlīdz fantastiskas…

Ja Tev ir motocikls un vēlies iepriecināt izvizinot kādu neredzīgu vai vājredzīgu cilvēku, kuram šajā dzīvē šis prieks ir liegts, droši vēl var pieteikt savu dalību zvanot pa telefonu - +371 26123107

Svetlana Sproģe, LNB Valdes priekšsēdētāja: „Mūsu biedrības mērķis ir personu ar redzes invaliditāti interešu aizstāvība. Sekmēt personu ar redzes invaliditāti izglītību, kultūru, sportu, sociālo rehabilitāciju, arodapmācību, nodarbinātību un apgādi ar tehniskajiem palīglīdzekļiem, kā arī vides un informācijas pieejamību. Motivēt viņus iegūt labu izglītību un algotu darbu.

Bet tik pat būtiski ir panākt personu ar redzes invaliditāti integrāciju sabiedrībā un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Stimulēt viņus doties ārpus viņu komforta zonas, nesēdēt mājās, bet dzīvot iespējami pilnvērtīgāku dzīvi.

Īpašu PALDIES vēlos teikt moto kluba „Nekādi labie” prezidentam Atim Lambertam kā arī visiem sponsoriem – Rimi Latvija, Mārtiņa Beķereja, „Liepkalni” maiznīca, Kurzemes Gaļsaimnieks, Gaļas pārstrādes uzņēmumam „Nākotne” un Siera ražotnei „Rauna”!

Par Latvijas Neredzīgo biedrību: Latvijas Neredzīgo biedrība (LNB) ir dibināta 1926.gada 16.jūnijā. Pašlaik LNB ir vairāk kā 2400 biedru, tai skaitā biedri no LNB juridiskajiem biedriem - Liepājas Neredzīgo biedrības. Visā Latvijā darbojas 11 LNB teritoriālās organizācijas. Katras teritoriālās organizācijas darbība ir izvērsta tuvākajos vēsturiskajos rajonos. Ikviens, kuram ir vēlēšanās pievienoties LNB biedru pulkam, ir iespēja ierasties kādā no minētajām teritoriālajām organizācijām uz tikšanos, lai saņemtu visu nepieciešamo informāciju un kļūtu par organizācijas biedru.

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Kaktiņa

LNB Projektu vadītāja

projekti.lnb@gmail.com

Tālr.:25908454