Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Latvijas pasts iepazīst biedrību

Aktualitātes

Latvijas pasts iepazīst biedrību

4. augustā, Latvijas Neredzīgo biedrībā viesojās Latvijas pasta darbinieki no dažādām nodaļām. Projekta ietvaros, darbiniekiem bija iespēja dienas garumā iejusties neredzīgu cilvēku ikdienā, iepazīstot biedrību, tās misiju un vīziju, pakalpojumus, kurus tā sniedz cilvēkiem. Kā arī fiziski iejusties neredzīgu cilvēku ikdienā Rehabilitācijas centrā, pildot dažādus uzdevumus.

Uz Rehabilitācijas centru viņus pavadīja Andis ar suni pavadoni Mango. Andis pastāstīja par servisa suņu biedrību „Teodors”, kā arī nodemonstrēja Mango zināšanas dažādās ikdienas situācijās. Rehabilitācijas centrā, viesi iejutās neredzīgo cilvēku ādā un izjuta, kā ir gatavot ēdienu, lietot balto spieķi un spēlēt šoudaunu. Tika iemēģināta roka braila rakstīšanā, kā arī apguva datora programmas, kuras palīdz palielināt tekstu ekrānā.

Tiflotehnikas nodaļa sagādāja plašu klāstu ar palīglīdzekļiem, kurus varēja iemēģināt un uzzināt par to noderību neredzīga vai vājredzīga cilvēka dzīvē. Viesi uzzināja arī daudz par žurnālu „ROSME” un biedrību kopumā.

Dienas beigās katrai grupiņai bija uzdevums izstrādāt plānu, kā uzlabot biedrības darbību turpmāko gadu laikā, sasaistot to ar Latvijas pastu. Projekta noslēgumā tiks izvirzīta viena ideja, kuru attīstīs un centīsies īstenot arī nakotnē.

 

Fotogalerija