Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Latvijas Valsts prezidenta vizīte Strazdumuižas ciematā. Preses relīze.

Aktualitātes

Latvijas Valsts prezidenta vizīte Strazdumuižas ciematā. Preses relīze.
Foto: Liene Šternberga

Valsts uzdevums ir veidot iekļaujošu politiku, kas balstīta uz visu sabiedrības grupu vajadzībām un spējām

 

"Valsts uzdevums ir veidot iekļaujošu izglītības un nodarbinātības politiku, kas balstīta uz visu sabiedrības grupu vajadzībām un spējām”, pēc tikšanās ar Latvijas Neredzīgo biedrības pārstāvjiem atzina Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

Raimonds Vējonis uzsver: “Latvijas attīstībai ir svarīgs ikviens tās iedzīvotājs. Lai veidotos taisnīga un sociāli atbildīga sabiedrība, ikvienam ir jābūt iespējai attīstīt savu potenciālu, iegūt kvalitatīvu izglītību un piedalīties sociālekonomiskajos procesos. Šodien pārliecinājos, ka cilvēki ar redzes invaliditāti var būt apbrīnojams paraugs, kā par spīti dzīves līkločiem dzīvot pilnvērtīgi, sasniegt savus mērķus, pilnveidot talantus un sniegt atbalstu līdzcilvēkiem.”

 

Otrdien, 2018. gada 20. martā, apmeklējot Latvijas Neredzīgo biedrību Strazdumuižā, Valsts prezidents ar Ivetu Vējones kundzi iepazinās ar organizācijas sniegto atbalstu redzes invalīdiem, veicinot viņu līdzdalību sabiedrības dzīvē un darba tirgū. Valsts prezidents ar kundzi apmeklēja arī LNB rehabilitācijas centru un tikās ar Strazdumuižas dienas centra apmeklētājiem.

 

Vizītes noslēgumā Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze sveica LNB biedri Genovefu Blimhenu, kura 18. martā svinēja 100. dzimšanas dienu.

Informācijas avots: https://www.president.lv/lv/jaunumi/zinas/valsts-uzdevums-ir-veidot-ieklaujosu-politiku-kas-balstita-uz-visu-sabiedribas-grupu-vajadzibam-un-spejam-25415

Fotogalerija