Latvijas Neredzīgo biedrība, teksta versija

Pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju
Atvērt izvēlni (vietnes karte) vai meklēt vietnē:

Lielā talka Strazdumuižas ciemata parkā noslēgusies!

Aktualitātes

Lielā talka Strazdumuižas ciemata parkā noslēgusies!
Sestdien, 27. aprīlī norisinājās "Lielā talka Strazdumuižas ciemata parkā". Talkā piedalījās vairāk kā 90 dalībnieku un kopā padarījām daudz! 

Talka aizsākās 10.00, kad visi pulcējās pie Starzdumuižas kluba, lai uzzinātu darāmo darbu sarakstu, izvēlētos sev tīkamāko darbu un saņemtu darba cimdus, maisus un instrumentus.

Pateicoties RD IKSD atbalstītajam projektam "Lielā talka Strazdumuižas ciemata parkā", LNB priekš talkas bija sarūpējusi 2 jaunas lāpstas, 3 grābekļus, 5 kapļus, dārza šķēres un darba cimdus visiem talkot gribētājiem. Visi jauniegūtie instrumenti tika likti lietā. 

Visi dalībnieki strauji metās darbos, vieni grāba lapas un sakopa Starzdumuižas ciemata apkārtni, citi devās uz ezermalu, kur lasīja atkritumus, maza, bet efektīva darba grupa likvidēja pagājušā gada rudens vētras sekas, sazāģējot un aiztransportējot kritušos kokus un zarus, kamēr citi ravēja un atjaunoja dobes un stādija puķes. 

Talkas laikā tika veikti ar divi nopietni un fiziski smagāki darbi - tika novietotas un ieraktas betona solu kājas, lai papildinātu Strazdumuižas ciemata parka solu rindas, un nojaukts pussagruvušais šķūnītis Braila ielas 3 piekļaujošajā teritorijā. 

Kopumā talkas laikā tika izvietotas visas plānotās 22 solu kājas un veikti priekšdarbi to iebetonēšanai. Solu atjaunošanu pēc talkas noslēguma tupinās SIA "Strazdumuiža" darbinieki, iebetonējot kājas un uzstādot solu virsmas. 

22 stipri vīri jauca ķieģeļu pussagruvušo šķūni pie Braila ielas 3,  Četru intensīvu darba stundu rezultātā, šķūnis tika pilnībā nogāzts, daļa no būvgružiem sakrauti Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas sagādātajā konteinerā un pārējie sašķiroti. 

Pēc talkas Starzdumuižas ciemata parks ir sakopts, skaists un gatavs ziedošajai vasarai un gaidāmajiem pasākumiem! Projektu "Lielā talka Starzdumižas ciemata parkā" atbalsota Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma. Tekstu sagatavoja Madara Kalniņa  

Ieteikt: ieteikt Draugiem.lv ieteikt Facebook ieteikt Twitter ieteikt GooglePlus ieteikt LinkedIn ieteikt Pinterest nosūtīt uz e-pastu


Atvērt izvēlni (vietnes karte)
Latvijas Neredzīgo biedrība sociālajos tīklos:
Lapas beigas.

2024 © Latvijas Neredzīgo biedrība | mājas lapas teksta versija ekrānlasošām programmām, pārslēgties uz pilno mājas lapas versiju