Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Lielus darbus jādara kopā!

Aktualitātes

Lielus darbus jādara kopā!
Foto: Sandra Smona
Pavasaris allaž nāk ar jaunu ierosmi darīt labāku sevi un pasauli apkārt. Ik gadu mēs Strazdumuižā rīkojam kopā sanākšanu, lai dienas garumā grābtu pērnās lapas, izcirstu krūmus, uzrušinātu puķu dobes, salabotu salauztos soliņu un darītu vēl daudzus darbus, kuru rezultāts pēc tam priecēs mūs pašus vēl ilgi. Lielās talkas diena tika pavadīta godam.
28.aprīlī Strazdumuižas ciematā sabrauca tik daudz darboņi, ka mašīnu stāvlaukums līdzinājās auto placim, kurā var iegādāties sirdij tīkamāko auto. Gan lieli, gan mazi ar saviem grābēkļiem, lāpstām un cirvjiem nāca palīgos sakopt ciemata teritoriju. Šogad bija lieli plāni attiecībā uz darbiem, proti, vecā un bīstamā šķūņa demontāža aiz LNB Centrālās valdes ēkas. Atbraukušie vīri ķēra pēc laužņiem, motorzāģiem un cirvjiem un pāris stundu laikā tika paveikts neticami apjomīgs darbs, ko saviem spēkiem nespētu padarīt.
Tikmēr pārējie talkas dalībnieki grāba vecās lapas un lika maisos. Kopā vismaz 200 maisi ar lapām un atkritumiem tika aizvesti.
Stiprākie un izturīgākie vīri uzraka jaunu puķu dobi, ko pavisam drīz labiekārtos un apzaļumos dārzkopības speciālists kopā ar mūsu ciemata iedzīvotājiem. Dobe atradīsies pie ēkas Braila ielā 5 un priecēs Strazdumuižas dienas centra apmeklētājus.
Pēc laba darba vienmēr ir nepieciešama atpūta. Šogad Strazdumuižas klubā uzstājās muzikālā apvienība "HONO". Burvīgi un talantīgi puiši ar ģitārām, saksofonu un taustiņinstrumentiem. Deju solis kā allaž raits un mūsu Strazdumuižas iedzīvotāji varēja pelnīti atpūsties, dejot un dziedāt līdzi labi zināmām latviešu estrādes kompozīcijām.
Paldies Rīgas domes Labklājības departamentam par atbalstu muzikālā priekšnesuma nodrošināšanā.
Lai visiem saulains un ziedošs maijs. Ziedam mēs paši!

Fotogalerija