Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Lūgums piedalīties aptaujā

Aktualitātes

Lūgums piedalīties aptaujā
Foto: Sandra Smona
Labdien, draugi!
Gribu uzaicināt atsaukties neredzīgus un vājredzīgus cilvēkus aizpildīt aptaujas anketu, ar kuras palīdzību tiks noskaidrots neredzīgu un vājredzīgu cilvēku viedoklis saistībā ar astronomiju un programmu, kura tiek veidota, lai neredzīgi cilvēki varētu gūt priekšstatu par astronomiju un zvaigžņoto debesu skaistumu, kā ar veikt patstāvīgu zvaigžņu un planētu pētniecību. Īpaši vērtīgi būtu uzzināt neredzīgu un vājredzīgu cilvēku viedokli ar kādām skaņām asociējas dažādi priekšmetu raksturlielumi - liels, mazs, gaišs, tumšs, sarežģīts, vienkāršs, taisns, izliekts, silts, auksts.  Anketu varat aizpildīt ar Jaws vai Nvda programmas palīdzību internetā jebkurā laikā.  Aptauja tiek veikta projekta A4BD - "Astronomija neredzīgajiem un cilvēkiem ar invaliditāti" ietvaros. 
Anketai varat piekļūt šeit: 
Aptaujas anketahttps://goo.gl/forms/h73IeuFD8vhULeov2  
vai pie Liepājas Neredzīgo biedrības jaunumiem: 
ASTRONOMIJAS PROJEKTA APTAUJAS ANKETA 
http://www.redzigaismu.lv/lat/jaunumi/astronomijas-projekta-aptaujas-anketa/ 
Anketu droši  aizpildīt var sev izdevīgā laika! 

Vēlu sekmīgu un patīkamu dienu un pateicos par Jūsu atsaucību!

Verners Šteinbergs