Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Lūgums sniegt savu vērtējumu, ieteikumus jaunajai SASAP aplikācijai

Aktualitātes

Lūgums sniegt savu vērtējumu, ieteikumus jaunajai SASAP aplikācijai
Foto: Armīns Kalniņš

Ir izveidots SASAP aplikācijas (ārkārtas zvanu aplikācija) ekrāna pielāgojums neredzīgajiem (šobrīd pagaidām tikai uz Android). Tagad notiek sadarbības process ar VUGD par šī aplikācijas integrāciju Ārkārtas zvanu centrā.

Lūgums cilvēkiem ar redzes traucējumiem paskatīties un novērtēt izvietojumu, krāsas lietošanas ērtumu. Vai rodas kādi ieteikumi?

 Kā to var izdarīt:

  1. Jānolādē “SASAP” aplikācija iekš Android market. (marketā ir divas SASAP ikonas – jāņem it tā, kas pieder SIA SASAP, jo otrs SASAP vienkaŗši ir vecs reklāmas video) - un jāuzinstallē.
  2. Jāpiereģistrējas (izmantojot savu email).
  3. Jāieiet savā profilā un sadaļā “Pieejamība” jāizvēlas “Palīdzība Neredzīgajiem”, pēc tam jānospiež saglabāt. Atgriežoties atpakaļ, un arī nākotnē palaižot aplikāciju, parādīsies ekrāni, kas ir speciāli pielāgoti neredzīgajiem.

 PS.

Ja lietotājam ir izvēlēts savs “Asistents”, tad Asistenta zvanu poga parādīsies pamata ekrānā, ja “Asistents” nav izvēlēts, tad attiecīgi  Asistenta pogas nebūs.

Visi zvani ir pāradresēti uz 112 – zvanus. Kā jau parasti vienmēr visus zvanus var atcelt, taču nekas traks nenotiks, ja gadīsies kādam 112 arī sazvanīt.

Pielikumā ir vairāki foto, kuros attēlots, kā uzstādīt pielāgojumu neredzīgajiem.

 

Ar cieņu,

 

Armīns Kalniņš

Lūgums savus ieteikumus nosūtīt uz info@lnbiedriba.lv, tematā norādot- "Ieteikumi jaunajai SASAP aplikācijai.

Fotogalerija