Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Mainīta SIVA atbalsta punkta Daugavpilī atrašanās vieta

Aktualitātes

Mainīta SIVA atbalsta punkta Daugavpilī atrašanās vieta

Mainīta SIVA atbalsta punkta Daugavpilī atrašanās vieta

20.martā, plkst.12:00 Daugavpils Universitātes telpās tika svinīgi atklāta Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) atbalsta punkta Daugavpilī jaunā atrašanās vieta – Parādes ielā 1.

SIVA atbalsta punkts Daugavpilī izveidots ar mērķi nodrošināt pakalpojumu pieejamību tuvāk klientu dzīvesvietai. Atbalsta punktā veic profesionālās piemērotības noteikšanu, īsteno profesionālās pilnveides un tālākizglītības programmas, sniedz speciālistu konsultācijas, veic prakses un darba vietu apzināšanu, kā arī piedāvā iespēju izmantot datorus.

  

Daugavpils Universitātes mācību korpusā, kurā atrodas jaunās SIVA atbalsta punkta Daugavpilī telpas, ir nodrošināti šādi vides pieejamības elementi:

-         katrā ēkas stāvā atrodas pielāgotas labierīcības;

-         pielāgots esošais lifts (lifta pogas ar braila rakstu, izmaismots numurs par sniegto stāvu);

-         1.stāva foajē uzstādīts lifts – pacēlājs personām ar kustību traucējumiem nokļūšanai foajē otrajā līmenī un bibliotēkā (lifta kabīnē nodrošināta audioinformācija par sasniegto stāvu, lifta pogas ar braila rakstu, izgaismots numurs par sasniegto stāvu);

-         visā ēkā uz auditoriju numuru plāksnītēm ir informācija braila rakstā;

-         visā ēkā uzstādītas informatīvas norādes;

-         no 4.stāva un observatorijas priekštelpu uzstādīts pacēlājs personāma ar kustību traucējumiem;

-         no observatorijas priekštelpas personām ar kustību traucējumiem nokļūšanai uz observatoriju uzstādīts mobilais pacēlājs.

 

SIVA ir labklājības ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.