Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Mīlestības pilnākais gada pasākums ir aizvadīts

Aktualitātes

Mīlestības pilnākais gada pasākums ir aizvadīts
Foto: Aldis Andersons

Valentīndiena aizvadīta arī Strazdumuižā
16.februārī projekta „Draugs draugam Strazdumuižā” ietvaros notika radošo darbnīcu pasākums, kura tika izgatavotas dekorācijas Valentīndienas vakara pasākumam mākslinieces Kitijas Okates Vatjkovičas vadībā. Dalībnieki ar lielu aizrautību un mīlestību darināja galda un telpu rotājumus – svečturus, galda dekorus dāvanu formā, kā arī dažāda izmēra bumbas, ar kurām rotāja zāles skatuves aizkarus. Apkārt valdīja laba noskaņa un prieka sajūta par skaistajiem rotājumiem. Pēc radošās nodarbības, tika izrotāta zāle un uzklāti galdi vakara pasākumam, lai cilvēki, kuri ieradās uz ballīti, sajustos mīļi gaidīti. Vakara koncertu atklāja Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas kluba mākslinieciskie kolektīvi- sieviešu vokālais ansamblis „Rudens Roze”, vīru vokālais ansamblis „Senozols”, jauktais koris „Jolanta”, jauniešu vokālais ansamblis „Pavasara brīnumputni”, Strazdumuižas kluba pūtēju orķestris, kā arī solisti Georgijs Muravjovs, Natālija Muravjova, Vanesa Kasjanova, Daina Skuja un duets  Renāte Jakovļeva un Antons Sņegovs. Pēc koncerta ballītes viesi ērti iekārtojās pie galdiņiem un laba noskaņojuma pavadībā gaidīja vakara viesmāksliniekus „Ballīšu orķestri”. Atskanot pirmajām mūzikas skaņām, Valentīndienas ballītes apmeklētāji aktīvi izrādīja savas deju prasmes. Mūzika bija ļoti dažāda, ikviens viesis varēja sameklēt savai gaumei atbilstošu dziesmu.  Neviens nepalika vienaldzīgs pret dejošanu, visi kustējās mūzikas ritmos ar smaidu uz lūpām un dejoja līdz pēdējai dziesmai. Valentīndienas ballīte bija izdevusies un visi devās mājās ar pozitīvām emocijām.

Paldies Strazdumuižas kluba māksliniekiem  par aizkustinošo koncertu.

Izsakām lielu pateicību grupai „Ballīšu orķestris” par pozitīvo gaisotni un sirsnību, kuru sniedzāt Strazdumuižas iedzīvotājiem un viesiem.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Rakstu sagatavoja: Aija Sabale

 

 

Fotogalerija