Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Multimediāla izstāde "Neredzamās dzīves"

Aktualitātes

Multimediāla izstāde "Neredzamās dzīves"
Foto: Ēvisa Sproģe
No 7.aprīļa līdz 5. jūnijam tirdzniecības centra Origo 2. stāvā ir iespējams baudīt multimediālu izstādi ar nosaukumu "Neredzamās dzīves".
Izstādes stāsts ir par 5 Cēsu teritoriālās organizācijas biedru dzīvēm. Izstādē iespējams lūkot un klausīt 15 fotogrāfijas, kuras veidoja 15 fotogrāfi no Latvijas, Serbijas un Melnkalnes. Fotogrāfijas ir iespēja netikai redzēt, bet arī saklausīt ar tiflokomentāriem un sajust ar dažādiem taktiliem objektiem.

Arī norises vieta izvēlēta apzināti – t/c "Origo" jaunā ēka ir saņēmusi Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “Sustento" atzinumu par vides pieejamību cilvēkiem ar kustību, redzes un dzirdes traucējumiem.

Fotogalerija