Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Mūsu senioru pinumus var iegādāties TC "Domina"

Aktualitātes

Mūsu senioru pinumus var iegādāties TC "Domina"

Agrāk viņu darbus varēja nopirkt sporta namā “Daugava”, un daudzi mēroja ceļu turp, lai atbalstītu seniorus un invalīdus, kuri spēj radīt tik skaistus amata izstrādājumus. Šogad pinēji, audēji, pērļotāji no visas Latvijas ar pašu darinātām dāvanām mēģina piesaistīt tirdzniecības centra “Domina Shopping” apmeklētājus Rīgā. Senioriem tas ir arī atelpas brīdis, bet pircēji nereti atrod pašu skaistāko svētku dāvanu.

Starp visiem tirgotājiem var pamanīt mūsu Aleksandru Lāci, kurš šajā tirdziņā piedāvā savus pinumus. Aleksandrs Lācis gatavs iedot kurvīti vārda tiešā nozīmē. Patiesībā tie ir brīnišķīgi, un dažs labs top pat 12 stundas. Un tirdziņš Aleksandram ir prieks.

“Tas būs nevis tirdziņš, bet atvaļinājums. Šeit es sēdēšu, lai gan mājās es tagad strādātu,” intervijā stāsta Aleksandrs Lācis.

Tāpat arī Jānis Ramnieks piedāvā apmeklētājiem savus koka darbiņus (lāpstiņas, karotes) un pinumus. Un Aleksandrs Kišiņevskis punkto (izzīmē ar punktiem) apmeklētāju portretus.

Tirdziņā nopērkamās lietas tapušas visa gada garumā. Bet šo divu nedēļu laikā iegūtās emocijas un arī nauda dos spēku turpināt visu nākamo gadu.

Ziemassvētku labdarības tirdziņš "Domina Shopping" turpināsies līdz 30. decembrim katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00.

Fotogalerija