Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Muzikālo brokastu noskaņās

Aktualitātes

Muzikālo brokastu noskaņās
Foto: Liene Šternberga

 

Š.g.17.augusta rītā notika muzikālās brokastis brīvā dabā Strazdumuižas ciemata parkā. Pasākums tika organizēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmā atbalstītā projekta „Zaļākai Rīgai” ietvaros.

Muzikālo brokastu viesmākslinieki bija Arta Gāgas trio – Artis Gāga (saksofons), Andris Buiķis (sitamie instrumenti) un Kaspars Gulbis (akordeons). Pasākuma apmeklētāji uz koncertu ieradās ar savām sedziņām, lai varētu baudīt šīs jaukās muzikālās brokastis brīvā dabā pie Juglas ezera krasta. Atskanot pirmajām mūzikas skaņām, cilvēku sejās parādījās neviltoti smaidi, jo Gāgas trio skanēja burvīgi, aiznesot katru klausītāju sapņainos pārdomu brīžos. Varēja just, ka mākslinieki muzicē no visas sirds, cenšoties radīt saikni ar katru no klausītājiem. Un tas viņiem izdevās, jo daudzi no muzikālo brokastu apmeklētājiem pēc koncerta vēlējās ar viņiem aprunāties un pateikties par sirsnīgajiem un neaizmirstamajiem skaņdarbiem.

Sirsnīgs paldies māksliniekiem par muzikālajām brokastīm, jo tās ilgi paliks mūsu atmiņās.  

 

Rakstu sagatavoja Aija Sabale

Fotogalerija