Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Nāc un piedalies jauniešu nometnē!

Aktualitātes

Nāc un piedalies jauniešu nometnē!
Foto: Sandra Smona

Latvijas Neredzīgo biedrība sadarbībā ar SIA „LNB Rehabilitācijas centrs” īstenos Labklājības ministrijas finansētā konkursa “Nevalstisko organizāciju projektu īstenošana labklājības jomā 2018.gadam” projektu „Jaunu sociālo pakalpojumu ieviešana cilvēkiem ar redzes traucējumiem”, kas sevī ietvers nometni jauniešiem no 18-35 gadiem piecu dienu garumā.

Nometnes galvenās apskatāmās tēmas būs nodarbinātība, izglītība un aktīvs dzīvesveids. Sociālie rehabilitatori nometnē piecu dienu garumā darbosies ar mērķa grupas dalībniekiem un praksē īstenos nometnes sastādītos dienas plānus. Atsevišķi tiks piesaistīti dažādu jomu speciālisti, kuri dalīsies ar mērķa grupas dalībniekiem ar savām zināšanām: tie būs psihologi, uzņēmēji, karjeras konsultanti, aktīva dzīvesveida veicinātāji un citi speciālisti. Nometnē mērķa grupas dalībniekiem sociālo rehabilitētāju un speciālistu uzraudzībā tiks sniegtas zināšanas par nodarbinātības veicināšanu, jo īpaši par darba iespējām sociālās uzņēmējdarbības jomā un aktīvu, veselīgu dzīvesveidu. Tāpat sociālie rehabilitētāji konsultēs un apmācīs nometnes dalībniekus mobilitātes, pašaprūpes un mājsaimniecības jautājumos, lai mērķa grupas dalībnieks patstāvīgi spēj pieņemt lēmumus, orientēties apkārtējā vidē un konkurēt darba tirgū.

Kā pārsteigums jauniešiem nometnē ieradīsies kāda sabiedrībā labi zināma persona, lai šos jauniešus kārtīgi nomotivētu un iedrošinātu rīkoties, lai sasniegtu savus mērķus. Tāpat tiks organizēta vienas dienas orientēšanās slēpņu spēle Cēsu pilsētas centrā.

Ja esi jaunietis vecumā no 18-35 gadiem, vēlies uzzināt par nodarbinātības, izglītības un veselīga dzīvesveida jomām un labi pavadīt laiku kopā ar saviem vienaudžiem, nāc un piedalies nometnē. Nometne norisināsies no 3.-7.septembrim Cēsu rajonā. Aizpildi pieteikumu, nosūti to uz epasta adresi sandra.smona@gmail.com līdz 2018.gada 20.augustam un mēs ar tevi sazināsimies. Vietu skaits nometnē ir ierobežots, tāpēc nenokavē savu iespēju!  

Nometne ir Labklājības ministrijas finansēta un dalībniekiem ir bez maksas.