Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Nenokavē reģistrēšanos labdarības pārgājienam "Ejam Visi"

Aktualitātes

Nenokavē reģistrēšanos labdarības pārgājienam "Ejam Visi"

29.jūlijā organizācija Sporto Latvija sadarbībā ar LNSS (Latvijas Neredzīgo sporta savienība) projekta Nāc un piedalies un sporto ar mums ietvaros organizēs EJAM VISI! labdarības posmu. 

Dosimies visi kopā pa Rīgas skaisto dabu Dambjapurva apkaimē, kur nobeigumā baudīsim pašu sagatavotu zupu.

Pulcēšanās uz pārgājienu plānota līdz plkst. 11.00 Dambjapurva ezera aktīvās atpūtas laukumā, kur dalībniekus sagaidīs pārgājiena instruktors. Šis pārgājiens atšķirsies ar to, ka pārgājienu visi dalībnieki mēros kopā ar pārgājiena instruktoru. Pārgājienā plānotā distance ir 8 kilometri, kas lielākoties vedīs cauri mežiem, tāpēc aicinām dalībniekos padomāt par piemērotu apģērbu un pretodu līdzekļiem. Pārgājiena laikā arī plānots apskatīt interesantākos vietējos objektus, kuri atrodami vietējos mežos.

Pasākuma noslēgumā paredzēta kopīga zupas vārīšana skaistā Dambjapurva ezera krastā, tāpēc aicinām visus dalībniekus laicīgi aizpildīt reģistrācijas anketu, lai varam visu laicīgi saplānot.

https://www.ejamvisi.lv/re%C4%A3istr%C4%93%C5%A1an%C4%81s

Pārgājiena mērķis ir integrēt cilvēkus ar redzes traucējumiem sporta aktivitātēs un izglītot sabiedrību par neredzīgo un vājredzīgo cilvēku ikdienu. Pāŗgājienā ir aicināti piedalīties pilnīgi visi, kam ir vēlme aktīvi pavadīt sestdienu.

Sakām paldies arī Rīgas valstpilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centram, Latvijas Neredzīgo sporta savienībai , Skrīveru saldumiem un Magnesia ūdenim par sadarbību un atbalstu.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti  Latvijas Neredzīgo sporta savienības un Sporto Latvija mājas lapās internetā, vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Kontaktinformācija

Biedrība: Sporto Latvija

info@sportolatvija.lv

Tālrunis: +371 28 360 166

Latvijas Neredzīgo sporta savienība

E-pasts: lnsssports@gmail.com