Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos

Aktualitātes

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos
Visu jūliju, visā Latvijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos, lai veicinātu darba meklētāju ar invaliditāti iekļaušanos darba tirgū un mazinātu stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbinātības iespējām.

Šonedēļ pirmie darba meklētāju ar invaliditāti un darba devēju satikšanās pasākumi jau veiksmīgi ir norisinājušies.
Informācija par visiem akcijas pasākumiem tiek aktualizēta visa mēneša garumā un ir pieejama NVA mājaslapas sadaļā “Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti”.

Darba meklētājam ar invaliditāti jāizvēlas interesējošie uzņēmumi un jāaizpilda elektroniski pieteikuma anketa: https://www.nva.gov.lv/lv/atverto-durvju-dienas-uznemumos-personam-ar-invaliditati-informacija-darba-mekletajiem

Pieteikties var arī tuvākajā NVA filiālē klātienē.
Darba devēju pieteikšanās dalībai pasākumā arī turpinās visu jūlija mēnesi un darba devēji var pieteikties, aizpildot elektronisku pieteikumu mājaslapā:  https://www.nva.gov.lv/lv/atverto-durvju-dienas-uznemumos-personam-ar-invaliditati-informacija-darba-devejiem.
Bezmaksas informatīvais tālrunis:  +371 80200206