Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Okeāna saviļņotie- iedvesmojoša lekcija 2018.gada 4.janvārī plkst. 11.00 Braila ielā 5, 2.stāvā.

Aktualitātes

Okeāna saviļņotie- iedvesmojoša lekcija 2018.gada 4.janvārī plkst. 11.00 Braila ielā 5, 2.stāvā.

Bijušais žurnālists Gints Barkovskis un pasaules apceļotājs Kārlis Bardelis dodas galvu reibinošā ekspedīcijā pāri Atlantijas okeānam, lai airu laivā bez motora, bez burām, bez pavadošā kutera 142 dienās un naktīs, laužoties cauri sānu viļņiem, virpuļstraumēm un pretvējam, ar lauztām ribām, bet laimīgi noairētu 8297 kilometrus no Namībijas līdz Brazīlijai un kļūtu par pasaulē pirmo airēšanas komandu, kas šķērsojusi Dienvidatlantiju. Vienreizējs piedzīvojums, unikāla pieredze un patiess stāsts, kā gandrīz neiespējamais kļūst iespējams.
Laipni aicināts ikviens interesents uz stāstu pēcpusdienu, kas lauzīs jebkādus aizspriedumus un parādīs, ka cilvēka gribasspēks ir neizmērojams.
Tiekamies 2018.gada 4.janvārī plkst. 11.00. Braila ielā 5, Rīgā.
Ieeja bez maksas.