Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Par ārkārtas pasākumiem koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 izplatības novēršanai

Aktualitātes

Par ārkārtas pasākumiem koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 izplatības novēršanai.

Saistībā ar Pasaules veselības organizācijas 2020.gada 11.marta paziņojumu par Covid-19 pandēmiju un Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, nolūkā samazināt Covid-19 izplatīšanos, Latvijas Neredzīgo biedrība (turpmāk – LNB) informē par izmaiņām klientu apkalpošanā un ierobežojumiem līdz2020.gada 14.aprīlim

 LNB Centrālā valde, tiflotehnikas nodaļa un žurnāla “Rosme” redakcijas nodaļa strādās atbilstoši darba laikam, bet tiek pārtraukta klientu pieņemšana klātienē.
 Visi plānotie pasākumi un mēģinājumi LNB Strazdumuižas klubā tiek atcelti.
Neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālr. 67532607, 67533828.
    Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju Latvijā, ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, LNB aicina būt atbildīgiem gan pret sevi, gan pret kolēģiem un klientiem, ievērot atbildīgo dienestu izteiktās rekomendācijas. Mēs esam pārliecināti, ka kopīgi mums izdosies pārvarēt šo laiku! Būsim atbildīgi, sargāsim sevi un apkārtējos!

Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valde
Tekstu sagatavoja: Svetlana Sproģe

Tekstu publicēja: Marija Pičugina