Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Pateicības un labi vārdi LVM projektam "Katram ceļam sava sirds".

Aktualitātes

Pateicības un labi vārdi LVM projektam "Katram ceļam sava sirds".

LNB Centrālā valde izsaka lielu pateicību par profesionālu atbalstu pasākuma tapšanā. Paldies Rēzeknes TO radošo nodarbību vadītājai Ingai Zeltiņai, Daugavpils TO mūzikas pasniedzējam Vadimam Vasiļjevam, Cēsu TO ansambļa vadītājai un koncertmeistarei Ingunai Jansonei, Balvu TO teātra kopas režisorei Vairai Resnei, kā arī Strazdumuižas drāmas un dzejas teātrim un tā režisorei Inesei Vanagai.
Labi vārdi par pasākumu tika teikti no pasākuma dalībniekiem:

Cēsu TO mākslinieciskais kolektīvs

Mēs jau sen to bijām pelnījuši – dziedāt un iet uz mērķi – sagatavot kvalitatīvu koncertprogrammu un uzstāties Latgales sirdī – koncertzālē “GORS”. Jau programmas sagatavošanas, mēģinājumu laikā kā stimulējošs faktors bija doma – mēs dziedāsim “GORĀ”. Tas ik pa laikam tika skandināts dažādos pasākumos, tika pieminēts, tiekoties ar radnieciskajām organizācijām, stāstīts  draugiem. Domāju, ka ne vienmēr visam ir jānotiek Rīgā. Jā, Rēzekne ir tālāk kā Rīga, ceļā paiet vairāk laika, bet pašdarbības mākslas dalībnieki ir pieraduši, ka jāceļas no rīta agrāk, jābrauc lielāks ceļa gabals, viss jau tiek darīts viena mērķa labā – palepoties ar savu varēšanu, padarīto un iepriecināt klausītājus, skatītājus.

Rēzeknes TO mākslinieciskais kolektīvs

No aptaujātajiem 37 Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Ludzas novada, Kārsavas novada un 18 Līvānu novada pasākuma dalībniekiem, atzinums par gala pasākumu ir tikai pozitīvs. Cilvēki saka lielu paldies projekta vadībai- Sandrai Smonai, pasākuma režisorei Inesei Vanagai. Gala pasākumu raksturo izteikumi: „Cepuri nost!”, „Lai projekta Sandrai un režisorītei Dieviņš dod veselību un lielu darba sparu nākotnei.” Dalībnieki izsaka atzinumu, ka jau sen tāda pasākuma nava bijis.

LNB Rēzeknes TO valde pateicas projekta vadībai, ka ņēma vērā tās ieteikumu gala pasākumu organizēt Latgales sirdī – Rēzeknē, koncertzālē „Gors”. Gorā, kuru atzina par labu gan valsts prezidents, ministru prezidents, saeimas deputāti, slaveni pašmāju un ārzemju mākslinieki, beidzot arī neredzīgi cilvēki spēja organizēt savu pasākumu. Liels paldies par pasākumu, kurš notika reģionā.