Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Personīgās meistarības trenere Sarmīte Šmite ar autorlekciju "Kā vieglāk dzīvot un savstarpēji veiksmīgāk komunicēt."

Aktualitātes

Personīgās meistarības trenere Sarmīte Šmite ar autorlekciju "Kā vieglāk dzīvot un savstarpēji veiksmīgāk komunicēt."
2018.gada 11.janvārī plkst. 17.00 Braila ielā 5, 2.stāvā projekta "Draugs draugam Strazdumuižā" viesosies personīgās meistarības speciāliste Sarmīte Šmite.
Sarmīte Šmite ir sertificēta NLP (neirolingvistiskās programmēšanas) meistare, viena no Personības pilnveidošanas centra NLP pasniedzējām.

NLP ir zinātne, kas ir kļuvusi par Sarmītes dzīves virzītājspēku. Tas viņai ir darbs un atpūta vienlaicīgi. Šo aizraušanos Sarmīte papildina ar Reiki praktizēšanu un zinātniskas literatūras studēšanu.

1991. g. iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un no 2005. gada viņa uzsāka NLP zināšanu studijas, kuras regulāri padziļina (NLP praktiķis, NLP meistars, Eriksona hipnoze, Veiksmīgs darbs ar auditoriju, Specializēto NLP programmu treneris, u.c.) Zināšanu un prasmju pilnveidošana ir Sarmītes dzīves enerģija, prieks un aizraušanās.

Strādājot skolā, iegūtā pieredze par mūzikas pedagogu un kordiriģentu, lieti noder arī darbā ar cilvēkiem, kuri vēlas ienest savā dzīvē kvalitatīvas pārmaiņas.

Pasniedzēju vienmēr interesējušas tēmas par cilvēka pilnveidošanos un izaugsmi, tēmas par attiecību pasauli. Lai atbildētu uz jautājumiem, kāpēc ir cilvēki, kas ar savu enerģētiku piesaista, bet citi tieši pretēji atgrūž... Kāpēc ir veiksmīgi cilvēki un ne tik veiksmīgi?

Sarmītei raksturīgs arī regulārs darbs ar sevi, izzinot un pilnveidojot savu iekšējo pasauli. Tas ļauj ar savu pieredzi un zināšanām dalīties ar citiem, par to, kā atrast savu ceļu dzīvē.

Lekcijas tēma būs par veiksmīgu savstarpējo komunikāciju. Ja mēs saprastu, ka ikviens no mums uz dzīvi skatās citādi,  kļūtu vieglāk un saprotamāk vienam otru pieņemt un saprast. Speciāliste stāstīs par to, kas mūs atšķir vienu no otra, un tajā pašā laikā kā uz visu var paskatīties no dažādām pusēm. Kā varam komunicējot bagātināties un mācīties. Iepazīstot vairāk viens otru, redzes loks paplašinās un iekšēji kļūstam brīvāki un priecīgāki. Spējam ieraudzīt dzīves gaišo pusi. Jo par ko domājam, to satiekam. Tikšanās būs sākums citam redzējumam, labām sajūtām, jaunai sapratnei, kas mēs esam un ko mēs visi kopā varam.
Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.
Pieteikšanās pie Lolitas Korjapinas: 

29474225

lolisk@inbox.lv