Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Pieejami raidījuma "Esi informēts!" sērijas tiešsaistē!

Aktualitātes

Pieejami raidījuma "Esi informēts!" sērijas tiešsaistē!
Projekta "Esi informēts!" darba augļus jeb trīs sēriju raidījumu varat noskatīties sev ērtā laikā!


"Esi informēts" trīs sēriju raidījumi pieejami uzklikšķinot:"Kas ir Latvijas Neredzīgo biedrība?"
1.SĒRIJA - 1. DAĻA 
1.SĒRIJA - 2.DAĻA 


"Kas ir tiflotehnika un stāsts par žurnālu "Rosme""
2.SĒRIJA - 1. DAĻA 
2.SĒRIJA - 2. DAĻA 


"Kas ir sociālā rehabilitācija?"
3.SĒRIJA - 1.DAĻA 
3.SĒRIJA - 2. DAĻA
Projekta "Esi informēts!" ietvaros, Latvijas Neredzīgo biedrība sadarbībā ar TV24 izveidoja nelielu 3 sēriju raidījumu, ar mērķi informēt rīdziniekus un sabiedrību kopumā par Latvijas Neredzīgo biedrību, tās aktivitātēm un atbalstu, ko tā sniedz cilvēkiem ar redzes invaliditāti, kā arī rādīt un stāstīt sabiedrībai par cilvēku ar redzes invaliditāti ikdienu, nodarbinātību, izglītību, iespējām, kā arī izaicinājumiem un problēmām ar ko šie cilvēki sastopas. Galvenais projekta mērķis ir izglītot un informēt sabiedrību, vienlaikus veicinot cilvēku ar redzes invaliditāti veiksmīgāku integrāciju sabiedrībā.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.