Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Piesakies sporta aktivitātēm projektā "Izdzīvošana tumsā"

Aktualitātes

Piesakies sporta aktivitātēm projektā "Izdzīvošana tumsā"

Biedrība  “B SPORTS” aicina piedalīties pasākumā  " Izdzīvošana tumsā ", kas norisināsies no šī gada 15. līdz 16. jūlijam Mežaparkā, Roberta Feldmaņa iela 11! 

Pasākumā neformālā vidē cilvēkiem ar un bez redzes traucējumiem būs iespēja apgūt jaunas prasmes, palielināt autonomijas sajūtu, uzdrīkstēties un uzticēties viens otram!

Pieteikties aicināti cilvēki ar un bez redzes traucējumiem.

Aicinām ņemt vērā, ka vietu skaits ir ierobežots!

Tiek plānotas divu dienu aktivitātes cilvēkiem ar un bez redzes traucējumiem.

Pirmās dienas aktivitāte (15.07.2023) -  dalībnieki ar un bez redzes traucējumiem, sadarbojoties sava starpā, piedalīsies airēšanas laivu braucienā, lai apgūtu jaunas iemaņas un veicinātu savstarpējo komunikāciju.
Otrās dienas aktivitāte (16.07.2023) – nodarbības viesu namā Mežaparkā (kurā pavadījuši vakaru pēc laivu izaicinājuma brauciena - Roberta Feldmaņa iela 11). Plānotas aktivitātes: mezglu, virves siešanas apmācība, šķēršļu joslas pievārēšana, pašaprūpes prasmju attīstīšana.

Pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 2023.gada 8.jūlijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu -  https://forms.gle/C5qW8ivb8socThAt9

Pēc atlases procesa (līdz 10. jūlijam) dalībnieki uz norādīto e-pasta adresi saņems apstiprinājuma e-pastu ar papildu informāciju.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros