Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Pieteikšanās pasākumam RIDE2SHARE

Aktualitātes

Pieteikšanās pasākumam RIDE2SHARE

2. septembrī pie Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, notiks pulcēšanās pasākumam, kura laikā aktīvie motobraucēji dosies kopīgā izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem.

40 km gadā izbraicienā motociklisti vizinās Neredzīgus cilvēkus, ļaus tiem izbaudīt vēju un kustību. 

Lūdzam pieteikties motociklistu līdzbraucējus -  cilvēkus ar redzes traucējumiem, kas vēlas izbaudīt braucienu ar motociklu un kopības sajūtu pēc šī brauciena. 

Pulcēšanās sāksies plkst.10:00, kad dalībnieki tiks iepazīstināti ar saviem līdzbraucējiem un notiks drošības instruktāža, lai pēc tam dotos uz Upesciema stadionu, kur paredzēta kopīga atpūta un izklaide. Šī būs trešā reize, kad notiek šāds pasākums.  Tas tiek organizēts sadarbībā ar motoklubu "Nekādi labie MC" un Gaļas pārstrādes uzņēmumu "Nākotne".

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 27. augustam aizpildot pievienoto anketu, ziņojot savu vārdu un telefona numuru e-pastā: projekti.lnb@gmail.com vai pa tālruni: 23558352. 

Pieteikšanās forma Google form.