Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Pirmā darba grupas sanāksme Telšai pilsētā

Aktualitātes

Pirmā darba grupas sanāksme Telšai pilsētā
Foto: Laima Brasiene

2018. gada maijā Telšai apgabalā Lietuvā norisinājās pirmā darba sapulce Lietuvas un Latvijas pārrobežu projektam „Saruna klusumā un tumsā”. Vēl bez Latvijas Neredzīgo biedrības pārstāvjiem, sapulcē piedalījās pārstāvji arī no projekta galvenajiem partneriem, proti, Telšai pašvaldības administrācijas, kā arī pārstāvji no Žemaites Drāmas teātra, kuri ir kā otrais sadarbības partneris šajā projektā.

Sapulces laikā galvenie projekta partneri prezentēja projekta galvenās aktivitātes, iezīmēja neskaidros jautājumus un tika risināti arī juridiskas dabas jautājumi. Lai projektu sekmīgi uzsāktu, bija nepieciešams nozīmēt no katras organizācijas atbildīgos projekta vadītājus, publicitātes speciālistus un grāmatvežus. Projekts savā būtība ir apjomīgs un ilgtermiņa, tāpat sasniedzamie rezultāti augsti. Tādēļ rūpīgi un atbildīgi jāplāno aktivitātes un budžets.

Pēc oficiālās sapulces daļas projekta darba grupas dalībnieki devās ekskursijā pa Telšai pilsētas centru, aplūkojot Žemaites Drāmas teātra telpas un piedāvātos pakalpojumus.

Projekta aktīvā darbība sāksies jau pavisam drīz, jūnija vidū, bet līdz tam vēl daudz dokumentācijas darbi jāveic. Visiem interesentiem būs iespēja izmēģināt savas prasmes uz skatuves, lai kopā ar profesionāļiem sagatavotu uzvedumu, kas tiks izrādīts gan Lietuvā, gan Latvijā.

Projekta režisori un horeogrāfi, kā arī citi komandas speciālisti ir profesionāļi savā jomā. Darbojas kino un teātra industrijā vairāk kā 20 gadu un visā plašajā pasaulē. Ieceres un plāni ir grandiozi, tādēļ turēsim īkšķus par šī projekta izdošanos.

Fotogalerija