Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Praktiskā darbnīca “Krathong darināšana – Gaismas un upes svinēšanas svētki” Strazdmiužas dienas centrā

Aktualitātes

 Praktiskā darbnīca “Krathong darināšana – Gaismas un upes svinēšanas svētki” Strazdmiužas dienas centrā
Foto: Sandra Šmaliņa

Krathogn ir Taizemiešu Gaismas un upes svētki, kuru laikā tiek gatavoti lotosa ziedi un laisti ūdenī.  Darbnīca sniegs iespēju dalībniekiem iegrimt mākslinieciskajā procesā, veidojot un izrotājot savu Krathong. Tā palīdzēs jums soli pa solim izveidot šīs izsmalcinātās peldošās laternas.  daloties ieskatā par šīs senās tradīcijas kultūrvēsturisko nozīmi.

 Darbnīca būs iedvesmojoša un praktiska pieredze, vienlaicīgi veicinās dziļāku Taizemes kultūras skaistuma izpratni. Tā ļaus dalībniekiem aktīvi piedalīties gaidāmajos Gaismas un upes svētkos, sagatavot un  ielaist  ūdenī savu Krathong.

 Darbnīcu vada Luxnai – brīvprātīga darbiniece no Taizemes. Luxnai rādīs, kā vienkāršiem paņēmieniem vai izveidot skaistus lotosa ziedus un tos izrotāt.

 KAD: 29.jūnijā plkst. 13:00

KUR: Strazdmuižas dienas centrs, Braila ielā 5, Rīga

Dalība bez maksas.

Pieteikšanās vai jautājumi pa tel: 23558352

 Pasākums tapis ar Actīvo izdīvotāju fonda atbalstu. 
#activecitizensfundSaglabāt!