Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Projekta "Zaļākai Rīgai" atklāšanas seminārs

Aktualitātes

Projekta "Zaļākai Rīgai" atklāšanas seminārs
Foto: Sandra Smona
2018.gada 14.martā plkst. 11.00 Braila ielā 5, 1.stāvā notiks projekta "Zaļākai Rīgai" atklāšanas seminārs. LNB ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu uzsāks jaunu projektu, kura ietvaros Rīgā un Rīgas rajonā dzīvojošajiem cilvēkiem ar redzes invaliditāti būs iespēja apmeklēt dažādas izglītojošas lekcijas.

Projekta ietvaros  tiks piedāvāta izglītojošu lekciju programma ar videi draudzīga dzīvesveida aktualizēšanu sešu mēnešu garumā, kuras rezultātā tiks uzlabota šo cilvēku veiksmīga un nepiespiesta integrācija sabiedrībā.

Lekciju programma, jeb projekts „Zaļākai Rīgai” sastāvēs no 4 novirzieniem:

  1. Floristika- dekupāža

  2. Dārzkopība

  3. Videi draudzīgs dzīvesveids

  4. Veselīgas un ekonomiskas ēdienkartes ABC.

Tāpat projekta īstenošanas laikā tiks organizētas muzikālās brokastis klasiskās mūzikas pavadījumā Strazdumuižas ciematā, ekskursija uz Skrīveru dendroloģisko parku un ierīkota jauna stādu dobe ciemata teritorijā.
Atklāšanas seminārā tiks sniegta detalizētāka informācija par gaidāmajām lekcijām, lektoriem un aktivitātēm. Tā kā projektā dalībnieku skaits ir ierobežots, interesenti varēs uzrakstīt iesniegumu par dalību projektā jau atklāšanas semināra laikā. Projekta vadītāja sniegs atbildes uz visiem jautājumiem.
Tiekamies jau pavisam drīz- pavasarī!
Cieņā,
Sandra Smona