Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Rīgas pilsētas teritoriālās organizācijas Jaungada balle

Aktualitātes

Rīgas pilsētas teritoriālās organizācijas Jaungada balle

Š.g. 12. janvārī Rīgas pilsētas teritoriālajai organizācijai notika ilgi gaidītā Jaungada balle, kurā piedalījās Rīgas TO biedri ar savām ģimenēm un draugiem. Patīkams bija pārsteigums, ka ieradās vairāk kā sešdesmit viesi, kas liecina tikai par to, ka esam sabiedriski aktīvi.

Pasākumu atklāja Strazdumuižas pašdarbnieki ar dejām un dziesmām, kuras iekustināja sanākušos viesus. Vakara neformālo daļu sāka ar nelielu loteriju, lai visi varētu izteikt savus novēlējumus Jaunajā gadā un pateicībā saņemt nelielu dāvaniņu, kuras bija sarūpējuši paši vakara apmeklētāji. Arī par turpmāko vakara gaitu pasākuma organizatori bija parūpējušies, lai visiem klātesošajiem, gan bērniem, gan arī pieaugušajiem, būtu interesanti. Tika spēlētas dažādas spēles ar dziesmu minēšanām gan pēc pirmajām dziesmu notīm, gan arī pēc vārdiem. Izrādās, ka mēs visi esam ne tikai aktīvi dejotāji, bet arī lieli dziesmu zinātāji un dziedātāji.       

Šogad ar dāvaniņām katram klātesošajam  parūpējās rūķis, kosmētikas ražotājs ,,STENDERS’’! PALDIES JUMS!

Vēlamies visiem viesiem pateikt pateicību par jūsu klātbūtni un pozitīvo gaisotni, kuru radījāt ar savām emocijām.

Tāpat sakām lielu paldies pašdarbniekiem – Anastasijai, Nataljai, Georgryam, Agnesei, Vladai un deju kolektīvam „Strazdi” dalībniekiem Alīnai, Aijai, Laurim, Andrim un Marekam par jauko koncertprogrammu.

Un liels paldies mūsu dīdžejam Artūram Būdam par lielisko mūziku, kas lika līdz vakara noslēgumam aktīvi kustēties deju ritmos.

 

Uz tikšanos nākamajā pasākumā!