Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Rolanda Laķa lekcija

Aktualitātes

Rolanda Laķa lekcija
Foto: Sandra Smona

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros līdzfinansētā projekta „Draugs draugam Strazdumuižā” Rolanda Laķa lekcija par sociālo tīklu efektīvu izmantošanu ikdienā jaunu sadraudzību veidošanā.

2018. gada 28. februārī Latvijas Neredzīgo biedrības Rīgas pilsētas teritoriālajā organizācijā no plkst. 14.00 - 16.00 Braila ielā 5 (2.stāvā), Rīgā, notiks multimediju speciālista Rolanda Laķa vadīta lekcija „Kā efektīvi izmantot sociālos tīklus jaunu sadraudzību veidošanai”. Rolands Laķis ikdienā darbojas kā TV ekrānu seja, biedrības „Riga Tech Park” idejas autors, producents, lektors augstskolā RISEBA un ir ar lielu pieredzi dažādu pasākumu organizēšanā, komandu saliedēšanas jautājumos un motivācijas meklēšanas procesos. Gaidīts ikviens, kuram ir vēlme uzzināt vairāk par sociālajiem tīkliem un to efektīvu izmantošanu.

Uz tikšanos!