Atvērt pielāgoto vietnes teksta versiju

Atvērt teksta versiju

Sirsnīgs paldies Kristīnei Prauliņai un Gintam Smukajam par sirds silto koncertu.

Aktualitātes

Sirsnīgs paldies Kristīnei Prauliņai un Gintam Smukajam par sirds silto koncertu.
Foto: Ieva Krūze

8.decembrī Strazdumuižas klubā uzstājās Latvijā populārā dziedātāja Kristīne Prauliņa ar pavadošo mūziķi, ģitāristu Gintu Smuko. Talantīgā mūziķe aktīvi koncertē Latvijā un ārzemēs. Kristīne muzicē kā viena, tā arī kopā ar talanīgiem Latvijas instrumentālistiem, Rīgas Gospeļkori un citiem populāriem māksliniekiem dažādos džeza, blūza un populārās mūzikas sastāvos. Koncertu Kristīne Prauliņa atklāja ar viņas populārāko dziesmu „Melns ar baltu”, kas 2014. gadā kopā ar Maestro Raimondu Paulu tika ierakstīta albumā “Melns ar baltu” (šis albums tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2014” nominācijā “Labākais džeza albums”). Koncerts bija daudzveidīgs un sirsnīgs, jo tika dziedātas gan džeza un blūza dziesmas, gan arī Raimonda Paula dziesma „Mežrozīte”. Tās skanējumam koncerta laikā pievienojās arī klātesošie klausītāji. Priekšnesumu dziedātāja noslēdza ar Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” raksturojošo dziesmu „Mazā bilžu rāmītī”, kuras laikā izskanēja  nesavtīga mīlestība un lepnums.

Vēlamies izteikt lielu pateicību Kristīnei un Gintam par brīnišķīgo koncertu un laipnajiem vārdiem, kurus mākslinieki veltīja Strazdumuižas iedzīvotājiem.